روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردسایت کارمند ایران www.karmandiran.ir

سایت کارمند ایران www.karmandiran.ir
.
.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار تهران از الزام تمامی کارکنان رسمی و قراردادی دولت برای ثبت نام در سایت کارمند ایران خبر داد و افزود: به زودی پرداخت حقوق و بیمه کارمندان از طریق این سامانه انجام می‌شود.

نصرالله ابراهیمی در گفتگو با مهر با بیان اینکه آمار تعداد کارکنان دولتی که از تهران خارج شده و همچنین تعداد کارکنانی که دورکار شده اند هیچ تغییری نکرده است گفت: به زودی آمار جدید منتشر می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار تهران از الزامی بودن ثبت نام کارکنان دولت اعم از رسمی، پیمانی و قراردادی در سامانه کارمند ایران http://www.karmandiran.ir خبر داد و افزود: به زودی هر نوع حقوق و مزایای کارکنان دولت از طریق این سامانه پرداخت می شود.

وی پرداخت یکپارچه حقوق و مزایای کارکنان و داشتن اطلاعات به روز از کارمندان را از مزایای ثبت نام در این سامانه عنوان کرد. بر این اساس بیمه همه کارکنان و خانواده آنان به صورت متمرکز انجام شده و پرداخت حقوق از طریق این سامانه انجام می شود.

کارمندان برای ثبت نام در این سامانه به شناسنامه، آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد و فایل اسکن شده عکس پرسنلی با حجم کم تر از ۳۰۰ کیلو بایت نیاز دارند. این سامانه فقط برای کارمندان رسمی، پیمانی یا قراردادی دولت یعنی یکی از دستگاه های اجرایی کشور طراحی شده و باقی افراد نباید در آن ثبت نام کنند.

منبع: افکارنیوز


برچسب :

۵ جواب به 'سایت کارمند ایران www.karmandiran.ir'

 1. آبان ۱, ۱۳۹۰ در ۸:۳۴ ب.ظ
  فرامرز
 2. آذر ۵, ۱۳۹۰ در ۷:۴۶ ب.ظ
  ali
 3. اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۱ در ۹:۳۵ ق.ظ
  رضاعبداللهی صابر
 4. بهمن ۲۰, ۱۳۹۲ در ۸:۴۴ ب.ظ
  حسین
 5. بهمن ۲۰, ۱۳۹۲ در ۸:۴۶ ب.ظ
  حسین

پاسخ