روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردنتیجه بازی والیبال ایران صربستان

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم والیبال ایران امروز در گروه A رقابت‌ها در سالن “نیپون گایشی” شهر ناگویای ژاپن با نتیجه ۳ بر ۲ از سد صربستان گذشت. مردان “خولیو ولاسکو” ست اول را قدرتمندانه با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ از سد صربستان گذشتند اما در ست‌های دوم و سوم با نتایج ۱۸ بر ۲۵ و ۲۱ بر ۲۵ مقابل حریف تن به شکست دادند.

ایران در ست چهارم با حساب ۲۵ بر ۲۱ به برتری رسید تا کار به ست حساس پنجم کشیده شود. در این ست بازیکنان ایران توانستند با حساب ۱۵ بر ۱۱ مقابل صربستان پیروز شوند و در مجموع بازی را با نتیجه ۳ بر ۲ به سود خود به پایان بردند.

.

.

مهدی بازارگرد با کسب ۱۷ امتیاز، به عنوان امتیازآورترین بازیکن ایران بود و “ایوان میلیکوویچ” از صربستان هم ۲۲ امتیاز کسب کرد. صربستان در سال ۲۰۱۱ در رقابت‌های قهرمانی اروپا که به میزبانی مشترک اتریش و جمهوری چک برگزار شد، به مقام اول رسید. این تیم در المپیک ۲۰۰۰ سیدنی هم به عنوان قهرمانی رسید.

تیم ایران در روز نخست رقابت‌های جهانی با نتیجه ۳ بر یک از سد ژاپن گذشته بود و روز گذشته در دومین دیدار خود با حساب ۳ بر صفر به کوبا باخته بود. تیم کشورمان فردا را استراحت دارد و روز پنج شنبه در دور دوم رقابت ها با تیم قدرتمند لهستان دیدار خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

سه تیم برتر این رقابت‌ها به بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن راه پیدا می کنند.


برچسب :

پاسخ