روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردسیم کارت های دوقلوی ایرانسل

سیم‌کارت‌های هدیه، دارای مهلت زمانی برای فعال‌سازی بوده و مشترک می‌تواند در هر زمان با شماره گیری کد دستوری #۱*۱۲۱* از سیم‌کارت اصلی خود، از این تاریخ مطلع شود.

با هدف تسهیل در روند سابق برای ارسال سیم‌کارت هدیه به مشترکین و از هفته آینده، سیم‌کارت‌های اصلی و هدیه ایرانسل همزمان و در یک بسته‌بندی، تحت عنوان “سیم‌کارت دوقلوی ایرانسل” عرضه خواهند شد.

روابط عمومی ایرانسل اعلام کرد که با عرضه سیم‌کارت دوقلو، مشترکین جدید ایرانسل دیگر لازم نیست منتظر دریافت سیم‌کارت هدیه خود از طریق پست بمانند، چراکه از این پس سیم‌کارت اصلی و هدیه خود را در قالب یک بسته‌بندی، در زمان خرید دریافت خواهند کرد.

ایرانسل در اطلاعیه خود تاکید کرده است ز، به همراه یک سیم‌کارت هدیه با ۲هزار ریال اعتبار اولیه، ۱۲۰هزار تومان و بهای سیم‌کارت اعتباری ایرانسل با ۲۰ هزار ریال اعتبار اولیه به همراه یک سیم‌کارت هدیه با ۲هزار ریال اعتبار اولیه، ۵ هزار تومان است و فرآیند ثبت‌نام سیم‌کارت، فعال‌سازی امکان ارسال پیام چندرسانه‌یی (MMS) و تحویل سیم‌کارت هدیه در قالب بسته سیم‌کارت دوقلو، کاملا رایگان بوده و مشترکین نیازی به پرداخت هیچ هزینه اضافه‌ای جز بهای سیم‌کارت ندارند.

سیم‌کارت‌های هدیه، دارای مهلت زمانی برای فعال‌سازی بوده و مشترک می‌تواند در هر زمان با شماره گیری کد دستوری #۱*۱۲۱* از سیم‌کارت اصلی خود، از این تاریخ مطلع شود.

برای فعال‌سازی سیم‌کارت هدیه، لازم است مشترک از سیم کارت اصلی، ابتدا یک پیام کوتاه بدون متن به شماره ۲۱۱۲ و سپس به ۲۱۱۵ ارسال کند، شماره سیم‌کارت هدیه اختصاص داده شده، به طور خودکار و از طریق پیام کوتاه برای مشترک سیم کارت اصلی ارسال می‌شود.

بنابر اعلام، آن دسته از مشترکانی که قبلا سیم‌کارت ایرانسل خریداری کرده و هنوز سیم‌کارت هدیه خود را دریافت نکرده‌اند، مطابق روال سابق و از طریق شرکت پست، سیم‌کارت هدیه خود را دریافت خواهند کرد.

منبع: عصر ایران


برچسب :

پاسخ