روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردثبت نام دکترا دانشگاه آزاد سال ۹۱

.

آغاز ثبت نام آزمون دکترا دانشگاه آزاد
.
.
ثبت نام داوطلبان دوره دکترا تخصصی با آزمون و بدون آزمون سال ۱۳۹۱ دانشگاه آزاد اسلامی به صورت اینترنتی آغاز شد.
ایرنا:ثبت نام داوطلبان دوره دکترا تخصصی دانشگاه آزاد از صبح امروز(یکشنبه) از طریق پایگاه اینترنتی مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org آغاز شده و تا ۲۳ آذر ماه ادامه خواهد داشت.

داوطلبان آزمون دکترا دانشگاه آزاد تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۳ آذر ماه فرصت دارند تا با مراجعه به پایگاه اینترنتی مرکز آزمون و با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب برای مشاهده دفترچه راهنما و خرید کارت اعتباری ثبت نام اقدام کنند.

توزیع دفترچه راهنما و کارت اعتباری ثبت نام آزمون دکترا دانشگاه آزاد در باجه های پستی کشور نیز از صبح امروز آغاز شده و داوطلبان درصورت تمایل می توانند با مراجعه به این باجه ها مدارک ثبت نام را خریداری کنند.

داوطلبان دوره دکترا با آزمون دانشگاه آزاد باید مبلغ ۸۵۰ هزار ریال و داوطلبان دوره دکترا بدون آزمون این دانشگاه نیز برای دریافت کارت اعتباری ثبت نام، مبلغ ۱۲۰ هزار ریال پرداخت کنند و قیمت دفترچه راهنمای آزمون در باجه های پستی نیز ۱۰ هزار ریال تعیین شده است.

پذیرش دانشجوی دکترا تخصصی سال ۱۳۹۱ دانشگاه آزاد در ۱۸۲ عنوان رشته و گرایش تحصیلی در شش گروه آزمایشی شامل ۲۸ رشته فنی مهندسی، ۳۱ رشته علوم پایه، ۱۶ رشته دامپزشکی، ۳۰ رشته کشاورزی و منابع طبیعی، ۷۵ رشته علوم انسانی و ۲ رشته هنر برای ۳۷ واحد دانشگاهی صورت می گیرد.

آزمون دکترا سال ۱۳۹۱ دانشگاه آزاد اسلامی روزهای پنجشنبه و جمعه، چهارم و پنجم اسفند ماه ۹۰ برگزار خواهد شد.

منبع:گروه خبر سیمرغ

برچسب :

پاسخ