روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردقیمت بنزین یورو ۴

توزیع بنزین یورو ۴ در تهران
.
جام جم آنلاین: مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به توزیع بنزین و گازوئیل با استاندارد یورو ۴ همزمان با فرا رسیدن روز هوای پاک (۲۹ دی ماه ۱۳۹۰) در سطح جایگاه‌های سوخت استان تهران، گفت: به طور آزمایشی حدود ۱۹ میلیون لیتر بنزین و گازوئیل یورو ۴ در تهران عرضه می شود.
.
.

جلیل سالاری با تاکید بر اینکه هم اکنون انتقال بنزین با استاندارد یورو چهار تولیدی پالایشگاه نفت امام خمینی شازند به انبار نفت ری در حال انجام است، تصریح کرد: برای ۲۹ دی ماه حدود ۹ میلیون لیتر بنزین و ۱۰ میلیون لیتر گازوئیل یورو چهار توزیع خواهد شد.

وی با اعلام اینکه از اواسط سال آینده به تدریج عرضه بنزین و گازوئیل یورو ۴ در سطح جایگاه‌های سوخت تهران و سایر کلانشهرهای کشور به طور گسترده آغاز خواهد شد، اظهار داشت: تا پایان سالجاری با بهره برداری از طرحهای جدید بنزین سازی، بهینه سازی و بهبود کیفیت در سطح پالایشگاه‌های نفت ظرفیت تولید بنزین و گازوئیل یورو چهار افزایش قابل توجه‌ای می یابد.

این مقام مسئول از برنامه ریزی برای توزیع ۲۰ میلیون لیتر بنزین یورو چهار از اواسط سال ۱۳۹۱ خبر داد و افزود: همچنین برای سال آینده عرضه روزانه حدود ۲۷ تا ۳۰ میلیون لیتر گازوئیل با استاندارد یورو در دستور کار شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی قرار دارد.

وی از کاهش میزان گوگرد و برخی از ترکیبات آروماتیکی به عنوان مهمترین دستاورد زیست محیطی تولید و عرضه بنزین و گازوئیل یورو ۴ و ۵ یاد کرد و یادآور شد: هم اکنون بنزین و گازوئیل عرضه شده در جایگاه‌های سوخت دارای استاندارد ملی است.

سالاری در خصوص قیمت عرضه بنزین یورو شده در روز جهانی هوای پاک، توضیح داد: بنزین یورو ۴ با وجود داشتن عدد اکتان بالاتری از بنزین معمولی فعلی با قیمت‌های مصوب دولت در جایگاه‌ها و معادل بهای فعلی قیمت بنزین معمولی عرضه می شود.

به گفته مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ، بنزین یورو چهار با قیمت‌های یارانه ای ۱۰۰تومان، نیمه یارانه ای ۴۰۰ تومان و آزاد ۷۰۰ تومان و مطابق با میزان سهمیه باقیمانده در کارتهای سوخت عرضه خواهد شد.(مهر)

منبع: جام جم


برچسب :

پاسخ