روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردستاد اسکان فرهنگیان http://www.eskan.medu.ir

.
.
.
.
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از آغاز ثبت‌نام اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان، از روز جمعه ۵ اسفندماه خبر داد.

به گزارش شبکه ایران، فرشید سیاری، با اشاره به ابلاغ شیوه‌نامه اصلاح شده اسکان نوروزی فرهنگیان به فارس گفت: بر اساس این شیوه ‌نامه کلاس‌های محل پذیرش فرهنگیان با توجه به نوع و کیفیت امکانات آنها به سه درجه «الف، ب، ج» تقسیم‌بندی شده‌اند که در این مرحله ۴۰ درصد ظرفیت کلاس‌های درجه الف (دارای امکاناتی از قبیل تلویزیون، یخچال، موکت و پتو) به رزرو اینترنتی اختصاص یافته است.

وی افزود: فرهنگیان متقاضی می‌توانند از پنجم اسفندماه با مراجعه به سایت ستاد اسکان به نشانی www.skan.medu.ir مانند روش‌های خرید اینترنتی و از طریق کارت‌های بانکی با ورود به درگاه الکترونیکی بانک مورد نظر، برای رزرو کلاس‌های مورد نظر اقدام کنند.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: سایر کلاس‌ها در درجه‌های دیگر، نیاز به رزرو اینترنتی ندارد و به صورت حضوری در هنگام سفر نیز قابل اجاره است.

سیاری ادامه داد: در عید نوروز سال ۹۰، حدود ۱۳ هزار مدرسه با ۱۲۰ هزار کلاس درس به اسکان نوروزی فرهنگیان اختصاص یافت که این کلاس‌ها در عید امسال، قطعاً بیش از این تعداد خواهد بود.

وی همچنین در خصوص تعرفه‌های اجاره کلاس‌های محل اسکان اظهار داشت: این مبالغ تقریباً همان تعرفه سال قبل است، البته با قدری افزایش؛ چراکه در این رابطه تنها بحث هزینه‌های نگهداری مدرسه و سوخت آن مطرح است و اصلاً بحث درآمدزایی مطرح نیست.


برچسب :

یک جواب به 'ستاد اسکان فرهنگیان http://www.eskan.medu.ir'

  1. اسفند ۵, ۱۳۹۰ در ۴:۳۶ ق.ظ
    حسین علی محمدی

پاسخ