روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردثبت‌نام بن‌ کتاب دانشجویی نمایشگاه کتاب www.tibf.net

خبرنامه دانشجویان ایران: ثبت‌نام بن‌کارت دانشجویی بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از طریق سایت نمایشگاه کتاب و از ۲۵ فروردین ماه جاری انجام می شود.
به گزارش خبرنگار صنفی – آموزشی «خبرنامه دانشجویان ایران»، شرایط ثبت‌نام بن کارت‌های دانشجویی اعلام شد؛ بر این اساس ثبت‌نام بن‌کارت‌های دانشجویی از ۲۵ فروردین آغاز و تا ۱۵ اردیبهشت ادامه خواهد داشت.
دانشجویان می‌توانند به سایت www.tibf.net مراجعه و از طریق فرمی‌ که بدین منظور آماده شده ثبت‌نام کنند.
علاقه‌مندان در هنگام ثبت‌نام در این سایت با استفاده از شماره کارت ملی و شماره کارت دانشجویی فرم مخصوص بن کارت را پر کرده و با واریز ۲۰۰ هزار ریال ثبت‌نام را ادامه می‌دهند.
۲۰۰ هزار ریال برای این بن کارت‌ها از طریق دانشجویان و ۲۰۰ هزار ریال نیز از سوی معاونت فرهنگی وزارت ارشاد به این امر اختصاص یافته است.
از این رو دانشجویان بعد از ثبت‌نام از طریق سایت نمایشگاه برای تحویل گرفتن کارت به بانک صادرات مراجعه می‌کنند؛ تحویل این بن کارت‌ها پیش از نمایشگاه بیست و پنجم کتاب خواهد بود چرا که برای این بن‌کارت‌ها سقف تعیین شده که اگر میزان ۲۰ میلیارد ریال سقف پر شود سایت بسته می‌شود.
امکان استفاده یک دانشجو از دو سهمیه وجود ندارد چرا که شماره‌های دانشجویی از وزارتخانه‌ها اخذ شده است. برای این بن‌کارت‌ها دانشجویان می‌توانند تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه اقدام کنند که این زمان در تهران و شهرستان‌ها یکسان خواهد بود.
دانشجویان برای ثبت‌نام می‌توان در طول زمان اعلام شده به سایت مراجعه کنند تا با اختلال در ثبت‌نام مواجه نشوند.

برچسب :

۲ جواب به 'ثبت‌نام بن‌ کتاب دانشجویی نمایشگاه کتاب www.tibf.net'

  1. فروردین ۲۶, ۱۳۹۳ در ۱۱:۰۰ ق.ظ
    فایزه محمدی مبارز
  2. فروردین ۲۷, ۱۳۹۳ در ۸:۴۶ ق.ظ
    اعظم محمدی

پاسخ