روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردوام مسکن کمیته امداد

 
مدیر تأمین مسکن کمیته امداد خراسان شمالی:
کمیته امداد خراسان شمالی تسهیلات مسکن غیر مددجویی اعطا می‌کند

مدیر تأمین مسکن و ساختمان کمیته امداد امام خمینی خراسان شمالی گفت: این نهاد به افراد غیر مددجو که نیازمند هستند تسهیلات مسکن پرداخت می‌کند.

خبرگزاری فارس: کمیته امداد خراسان شمالی تسهیلات مسکن غیر مددجویی اعطا می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی، علی نوری با اعلام اینکه این اعتبارات از محل سرفصل وام مسکن غیر مددجویی تأمین می‌شود اظهار کرد: کمیته امداد در حوزه کاری خود سرفصلی به نام وام مسکن غیر مددجویی دارد که هر ساله سهمیه‌ای برای این امر اختصاص می‌یابد تا از این طریق بتواند کمکی برای رفع مشکل مسکن نیازمندان کرده باشد.

وی با بیان اینکه امسال نیز این تسهیلات به خانواده‌های نیازمند پرداخت می‌شود، افزود: در نیمه نخست امسال سه فقره تسهیلات مسکن غیر مددجو اهدا شد که برای این رقم ۱۵۰ میلیون ریال هزینه کرده است.

نوری؛ سقف پرداختی این تسهیلات را ۵۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: این اعتبارت به صورت قرض‌الحسنه در اختیار افراد قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: در سال گذشته نیز برای کمک به مسکن هفت خانواده تحت حمایت این نهاد که واجد شرایط بودند مبلغ ۳۵۰ میلیون ریال از محل اعتبارات دولتی تسهیلات پرداخت شد.

مدیر تأمین مسکن و ساختمان کمیته امداد امام خمینی خراسان شمالی با اشاره به اینکه کمیته امداد در طول سال نیز در راستای رفع مشکل مسکن افراد تحت حمایت اقدام به احداث، تعمیر و بهسازی مسکن آنان می‌کند گفت: امید است با ارائه اینگونه خدمات به مددجویان بتوانیم تا حد امکان مشکلات مسکن آنان را حل و آسیب‌های موجود در جامعه را کاهش دهیم.

وی خاطرنشان کرد: البته وام مسکن غیر مددجویی به افرادی تعلق می‌گیرد که دارای شرایط دریافت این امر باشند.

منبع


برچسب :

پاسخ