روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردعلی معصومی و رابعه اسکویی مسابقه آشپزی مهمونی

.

رابعه اسکریی
.
.
علیرضا عاصم‌یوسفی تهیه‌کننده مسابقه بزرگ «آشپزی مهمونی» در تشریح ساختار این مسابقه گفت: این مسابقه در ۵۲ قسمت ۹۰ دقیقه ای با مشارکت سایپا تهیه و تولید می شود که….
مسابقه «آشپزی مهمونی» با اجرای رابعه اسکویی از شبکه تهران پخش می‌شود.
علیرضا عاصم‌یوسفی تهیه‌کننده مسابقه بزرگ «آشپزی مهمونی» در تشریح ساختار این مسابقه گفت: این مسابقه در ۵۲ قسمت ۹۰ دقیقه ای با مشارکت سایپا  تهیه و تولید می شود  که در هر قسمت ۳ گروه (۳ زوج جوان) در  سه آشپزخانه برنامه با هم به رقابت می پردازند.
یوسفی با اشاره به انتخاب نام این مسابقه افزود: دلیل انتخاب نام این مسابقه حضور «مهمان ویژه» این برنامه است که در یکی از آیتم های مسابقه با تشریفات خاصی وارد برنامه می شود.
تهیه کننده مسابقه بزرگ «آشپزی مهمونی» با بیان اینکه هنرمندان، ورزشکاران، خوانندگان و بازیگران کشورمان مهمان ویژه این مسابقه در هر برنامه می شوند، ادامه داد: این مسابقه در روزهای پنج شنبه هر هفته پخش می شود و علی معصومی و رابعه اسکویی بازیگر محبوب کشورمان اجرای این مسابقه را برعهده دارند.
عاصم یوسفی با بیان اینکه این مسابقه آشپزی بسیار جذاب و دیدنی است، در پایان این گفت وگوی ادامه داد: این مسابقه دارای بخش های مختلفی است که در پایان مسابقه به طبخ غذا سه گروه امتیاز داده می‌شود و در نهایت یک گروه برنده مسابقه اعلام می‌شود. در این مسابقه نزدیک به ۵۰ نفر شرکت‌کننده به تشویق این سه گروه می‌پردازند.

منبع: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ


برچسب :

پاسخ