روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردکشته شدن ۳ بچه در برنامه خاله شادونه!!!

عصر روز پنج شنبه، ۲۱ اردیبهشت، اتفاقی در شهرستان خرم‌دره رخ داد که تقریباً هیچ‌یک از مسئولان شهرستان انتظار چنین رخدادی را نداشتند، اما متأسفانه هماهنگی نداشتن در برگزاری یک برنامه باعث شد تا شادی کودکان خرم‌دره‌ای به بهای کشته شدن ۳ کودک در این شهرستان تمام شود.

منطقه زنجان، عصر روز گذشته در سالن ۳۰۰۰ نفری شهدای شهرستان خرم‌دره شاهد برگزاری مراسمی برای کودکان این شهرستان با حضور «خاله شادونه» بودیم، اما اتمام این برنامه با مرگ ۲ کودک در‌‌ همان روز و فوت یک کودک دیگر در صبح امروز، حادثه‌ای غم انگیز را در عرصه هنر پدید آورد.

«رحیم نوری‌پور»، فرماندار خرم‌دره درباره چگونگی رخ دادن این حادثه به خبرنگار ایسنا گفت: متأسفانه این حادثه بر اثر ازدحام کودکان برای خروج از محل اجرای مراسمی با اجرای خاله شادونه رخ داد که باعث کشته شدن ۲ کودک شد و این در حالی است که برای اجرای چنین برنامه‌ای هیچ‌گونه هماهنگی با فرمانداری شهرستان صورت نگرفته بود.

وی با اذعان به این‌که سالن برگزاری این برنامه ظرفیت ۳۰۰۰ نفر را داشت، اما بیش از ۴۰۰۰ نفر برای دیدن برنامه مذکور به سالن شهدای خرم‌دره آمده بودند، افزود: متأسفانه ازدحامی که در هنگام خروج از درب‌های سالن شهدای خرم‌دره به وجود آمد، باعث کشته شدن یک دختر ۷ ساله و یک پسر ۷ ساله شد و این در حالی است که یک کودک نیز بر اثر این ازدحام به حالت اغما فرو رفت.

وی با تأکید بر این‌که در این حادثه به جز دو کودکی که جان خود را از دست دادند، ۶ کودک دیگر نیز دچار حادثه شدند، خاطرنشان کرد: ۴ نفر از مصدومان به بیمارستان شهرستان، منتقل و ۲ نفر از کودکان نیز به علت شدت جراحات وارده به بیمارستان آیت‌الله موسوی زنجان انتقال یافتند.

بعد از اظهارات فرماندار شهرستان خرم‌دره مبنی بر انتقال ۸ کودک حادثه‌دیده به بیمارستان بوعلی شهرستان، به سراغ رئیس این بیمارستان رفتیم که «عزیز رسولی» نیز با اشاره به انتقال کودکان حادثه‌دیده به این بیمارستان، اظهار کرد: عصر روز گذشته بر اثر حادثه مذکور ۸ کودک به این بیمارستان انتقال یافتند که متأسفانه ۲ نفر از حادثه‌دیدگان بدون علایم حیاتی به بیمارستان رسیدند که دیگر نمی‌شد برای این دو کودک کار خاصی انجام داد، هرچند اقدامات احیا بر روی آن‌ها انجام شد.

وی با بیان این‌که دو نفر دیگر از این کودکان به دلیل وخامت حال عمومیشان به بیمارستان آیت‌الله موسوی زنجان انتقال یافتند، تصریح کرد: خوشبختانه حال ۴ کودکی که در این بیمارستان بستری هستند، خوب است.

انتقال دو کودک حادثه‌دیده به بیمارستان آیت‌الله موسوی باعث شد تا برای جویای احوال این دو کودک تماس با مدیر این بیمارستان بگیریم که «رضا شامی» درباره وضعیت حال عمومی این دو کودک، اظهار کرد: متأسفانه یکی از این دو کودک، بامداد امروز فوت کرد و حال کودک دیگر نیز تقریباً رضایت‌بخش است، اما با این وجود هنوز به بخش انتقال نیافته است.

منبع: افکار نیوز


برچسب :

یک جواب به 'کشته شدن ۳ بچه در برنامه خاله شادونه!!!'

  1. خرداد ۶, ۱۳۹۱ در ۱۲:۳۱ ب.ظ
    سید علی برقعی

پاسخ