روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردآنتی‌ ویروس شعله در سایت ماهر

ابزار پاک‌سازی بدافزار Flame (شعله آتش) از سوی مرکز ماهر تولید و به زودی از طریق سایت مرکز ماهر در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران، بر اساس اعلام مرکز ماهر و با توجه به طراحی صورت گرفته، ‌بدافزار Flame (شعله آتش) به کمک این ابزار از روی سیستم کاربران حذف می‌شود و در صورت تایید کاربران اطلاعات این بدافزار به منظور آنالیز بیشتر به مرکز ماهر ارسال خواهد شد.
این نخستین باری است که ابزار پاک‌سازی این بد افزار تولید می شود و مرکز ماهر ایران آمادگی دارد تا در این زمینه با مراکز ماهر دیگر کشورها و همچنین تولید کننده گان داخلی و خارجی آنتی ویروس برای قرار دادن این ابزار در بانک اطلاعاتی خود،‌ همکاری کند.
این گزارش حاکی است، خبر شناسایی این بدافزار Flame (شعله آتش) برای نخستین بار از سوی مرکز ماهر ایران اعلام شد که طی چند روز گذشته مورد استناد نهادهای علمی و تخصصی این حوزه در سطح دنیا نظیر آزمایشگاه بدافزار مجارستان، سیمانتک، مک آفی، سوفاس و غیره قرار گرفت و رسانه های جهان از این اتفاق به عنوان موفقیت ایران در حوزه امنیت فضای مجازی یاد کردند.
بر اساس این گزارش،‌ بدافزار Flame (شعله آتش) از جمله بدافزارهای پیچیده‌ای محسوب می شود که برای انجام فعالیت خود دارای رمزنگاری های زیادی بوده و بر اساس آزمایش های صورت گرفته، از طریق ۴۳ آنتی ویروس مختلف، امکان شناسایی این بدافزار وجود نداشته است.
همچنین با توجه به بررسی های تخصصی، به موقع و سریع صورت گرفته از سوی مرکز ماهر ایران،‌ابزار شناسایی این بدافزار از ۲۰ روز گذشته در اختیار بخش های کاربردی قرار گرفته است.
با توجه به اعلام مراکز بین المللی تخصصی در این حوزه، فلسطین،‌ مجارستان، ‌لبنان، استرالیا، ‌سوریه، ‌روسیه،‌ هنگ کنگ و امارات از جمله کشورهایی هستند که در حال حاضر مورد هدف این بدافزار قرار گرفته اند.
این گزارش حاکی است، ‌کاربران می‌توانند جهت اخذ اطلاعات تکمیلی و جزئیات بهره‌گیری از ابزار پاک‌سازی بد افزار “شعله آتش” به سایت مرکز ماهر ایران به نشانی اینترنتی http://www.certcc.ir/ مراجعه کنند.

برای دریافت این برنامه به سایت

مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای

www.certcc.ir

مراجعه نمایید و وارد قسمت ابزار پاکسازی بدافزار Flame شوید


برچسب :

۳ جواب به 'آنتی‌ ویروس شعله در سایت ماهر'

  1. خرداد ۱۷, ۱۳۹۱ در ۳:۵۳ ب.ظ
    amir
  2. تیر ۱۰, ۱۳۹۱ در ۱:۳۹ ب.ظ
    soroush
  3. تیر ۲۲, ۱۳۹۱ در ۹:۲۲ ق.ظ
    pldn115

پاسخ