روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردفرکانس شبکه پویانمایی

ضرغامی در گرگان:
تلاش می کنیم شبکه های ورزش و پویانمایی سراسری باشند
رئیس رسانه ملی در بازدید از مرکز صدا و سیمای گرگان با اشاره به راه‌اندازی آزمایشی شبکه پویانمایی در تهران گفت: در صورت تأمین اعتبارات لازم و همکاری مسئولان استانی به تدریج شبکه های ورزش و پویانمایی علاوه بر ۱۶ شبکه قبلی، در استان های مختلف قابل دریافت خواهند بود.
به گزارش خبرگزاری مهر، عزت‌الله ضرغامی در این بازدید همچنین از برنامه ریزی گسترده رسانه ملی برای پخش مسابقات المپیک خبر داد و گفت: به دلیل حضور ورزشکاران افتخارآفرین کشورمان و تنوع و جذابیت این مسابقات، شبکه های مختلف به ویژه شبکه ورزش تلاش خواهند کرد با پخش مهمترین مسابقات این دوره از بازی ها، رضایت مخاطبان کشور را فراهم کنند.

رئیس سازمان صدا و سیما افزود: شبکه پویانمایی هدیه جمهوری اسلامی به کودکان و نوجوانان عزیز کشور و خانواده‌های مشتاق آنان است.

وی گفت: با توجه به استقبال بسیار بالای مردم کشورمان از این دو شبکه جدید، مدیران مراکز استان ها با برنامه ریزی مستقل استانی حداکثر امکان استفاده از برنامه های این دو شبکه را از ظرفیت های موجود فراهم خواهند کرد.

شبکه پویانمایی روی گیرنده های دیجیتال آمد

تهران – سیگنال مربوط به شبکه جدید پویانمایی روی گیرنده های دیجیتال (Set up box) قرار گرفته است و به زودی این شبکه دیجیتال به جمع شبکه های تلویزیونی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران افزوده می شود.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، سیگنال این شبکه که قرار است به پخش انیمیشن های ایرانی و خارجی اختصاص یابد، چند روزی است که در دستگاه مبدل دیجیتال قابل دریافت است و برای گیرندگان سیگنال، این پیام درج شده است که به زودی پخش آزمایشی این شبکه آغاز می شود.

نام شبکه جدید پویانمایی که قرار است به صورت دیجیتال پخش آزمایشی خود را از هفته آینده آغاز کند، هنوز نهایی نشده است اما مسوولیت راه اندازی این شبکه با مرکز پویانمایی صبا خواهد بود.

شبکه پویانمایی دومین شبکه سیمای جمهوری اسلامی ایران در سال ۹۱ خواهد بود. از ابتدای سال جاری پخش آزمایشی شبکه ورزش سیما را آغاز کرد که هنوز با گذشت بیش از سه ماه فعالیت رسمی آن آغاز نشده است.

منبع: خبرگزاری مهر و ایرنا


برچسب :

پاسخ