روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردسایت ثبت نام پزشک خانواده شهری www.1590.ir


سلامت نیوز : رییس ستاد اجرایی برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع با اشاره به استقبال پزشکان برای ثبت‌نام در برنامه پزشک خانواده شهری، گفت: به زودی ثبت‌نام از مردم نیز آغاز می‌شود.

دکتر محمد شریعتی در گفت‌وگو با (ایسنا)، گفت: استقبال پزشکان برای ثبت‌نام در برنامه پزشک خانواده شهری خوب بوده و به زودی ثبت‌نام از مردم نیز آغاز می‌شود. البته برخی دانشگاه‌های علوم پزشکی مانند دانشگاه علوم پزشکی شیراز ثبت‌نام از مردم را نیز آغاز کرده‌اند.

آغاز فعالیت شماره تلفن ۱۵۹۰؛ به زودی

سامانه پزشک خانواده و سیستم ارجاع فعال شد

وی از در نظر گرفتن شماره‌ تلفن ۱۵۹۰ به عنوان مرکز پیام پزشک خانواده خبر داد و گفت: البته این شماره‌‌ تلفن هنوز فعال نشده و با شروع فعالیت هر دانشگاه‌ در زمینه برنامه پزشک خانواده شهری، این شماره‌ تلفن نیز در استان و شهرهای مربوطه فعال می‌شود.

رییس ستاد اجرایی برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع همچنین گفت: سایت اطلاع‌ رسانی پزشک خانواده به آدرس اینترنتی www.1590.ir راه‌اندازی شده است و اعضای تیم سلامت می‌توانند برای ثبت‌نام به این آدرس مراجعه کنند. بر این اساس فرآیند ثبت‌نام اعضای تیم سلامت تحت وب انجام خواهد شد.

شریعتی گفت: به زودی این سایت برای ثبت‌نام مردم نیز باز می‌شود. ثبت‌نام مردم در برنامه پزشک خانواده شهری به دو صورت انجام خواهد شد. پس از تائید مدارک پزشک خانواده و انعقاد قرارداد بیمه‌ها با وی، تابلویی مقابل مطب پزشک مربوطه نصب می‌شود که نشان دهد این مطب پایگاه مجری برنامه پزشک خانواده است. به این ترتیب مردم می‌توانند با مراجعه به پزشک مورد نظر خود، برای ثبت‌ نام در برنامه پزشک خانواده اقدام کنند.

رییس ستاد اجرایی برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع افزود: همچنین مردم می‌توانند به سایت پزشک خانواده (www.1590.ir) مراجعه کرده و اطلاعات خود را بر اساس کد ملی، آدرس محل سکونت و یا آدرس محل کار وارد کنند و بر اساس پزشکانی که سیستم در اختیار آنها قرار می‌دهد، فرآیند ثبت‌ نام را انجام دهند. به این ترتیب برای ثبت‌ نام مردم نیز از فرآیند تحت وب استفاده شده است.

وی گفت: در سامانه پزشک خانواده و سیستم ارجاع به سئوالات پزشکان نیز پاسخ داده شده است.

به گفته رییس ستاد اجرایی برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع، پزشکی که مردم انتخاب می‌کنند باید حداقل در فاصله ۱٫۵ کیلومتری از محل زندگی یا محل کار باشد. اما با نظر ستاد راهبردی استان، این فاصله قابل تغییر است.

وی با اشاره به برگزاری اجلاس روسای دانشگاه‌ها در هفته گذشته، گفت: تقریبا تمام دانشگاه‌ها با قوت و قدرت برنامه پزشک خانواده شهری را پیش برده‌اند و پیشرفت‌های خوبی در زمینه استقرار فرآیندهای پشتیبانی از این برنامه داشته‌اند که نویدبخش اجرای موفق برنامه پزشک خانواده است.

منبع:سلامت نیوز

برچسب :

۶ جواب به 'سایت ثبت نام پزشک خانواده شهری www.1590.ir'

 1. شهریور ۴, ۱۳۹۱ در ۶:۱۲ ب.ظ
  majid
 2. شهریور ۱۴, ۱۳۹۱ در ۳:۴۷ ب.ظ
  کوروش شیرحدایی
 3. مهر ۶, ۱۳۹۱ در ۶:۳۴ ق.ظ
  محمدعلی رحیمی
 4. مهر ۷, ۱۳۹۱ در ۸:۱۳ ق.ظ
  linda
 5. مهر ۹, ۱۳۹۱ در ۱۰:۰۳ ق.ظ
  fatemeh
 6. مهر ۹, ۱۳۹۱ در ۱۰:۱۴ ق.ظ
  ابالفضل

پاسخ