روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردثبت‌نام کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی

تاخیر در ثبت‌نام کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی
معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی از تأخیر در زمان ثبت نام کارشناسی ناپیوسته پودمانی این دانشگاه خبرداد و گفت: با توجه به فشردگی های برنامه های سازمان سنجش در ماه پایانی سال، ثبت نام این دوره از ۱۷ اسفند آغاز می شود و تا ۲۲ اسفند ادامه دارد.
رجبعلی برزویی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: آزمون دوره های کارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی ۲۹ اردیبهشت‌ماه سال ۹۰ برگزار می‌شود.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی تاکید کرد: ثبت نام دوره های کارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی در ۹۱ کد رشته، ۷۲۰ کد رشته محل در ۳۱ استان کشور با ظرفیت پذیرش ۴۵ هزار نفر انجام می شود.

به گفته برزویی، از این میزان پذیرش، ۵۴ درصد در حوزه صنعت، ۲۵ درصد در حوزه مدیریت و خدمات اجتماعی، ۱۸ درصد در حوزه فرهنگ و هنر و ۳ درصد به حوزه کشاورزی اختصاص دارد.

وی ادامه داد: تمام دوره‌های کارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی، مهارتی است و دوره های عمومی حذف شده‌اند.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در خصوص روش اجرای این دوره ها، تاکید کرد: در دوره های کارشناسی ناپیوسته پودمانی علمی کاربردی، روش اجرا به صورت پودمانی است و تنها تفاوت آن با دوره های کاردانی پودمانی این است که آزمون آن ابتدا برگزار می شود.

وی اظهار داشت: در رویکرد جدید فعالیت دانشگاه جامع علمی کاربردی بر اساس نیاز سنجی برای هر شغل ، یک دوره آموزشی تعریف شده است.

به گزارش مهر، پیش از این ثبت نام در دوره های کارشناسی ناپیوسته پودمانی ۱۰ تا ۱۲ اسفندماه اعلام شده بود.

منبع “خبرگزاری مهر”


برچسب :

پاسخ