روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردمرحله دوم جذب هیئت علمی اسفند ۹۰

جزئیات مرحله دوم جذب هیئت علمی و مهلت ثبت نام/ جذب ۵ هزار و ۶۰۰ استاد

رئیس مرکز جذب عضو هیئت علمی آخرین مهلت ثبت نام در فراخوان دوم جذب هیئت علمی را ۲۰ اسفند ماه اعلام کرد و گفت: دانشگاهها برای جذب ۵ هزار و ۶۰۰ نفر اعلام نیاز کرده اند که بخشی از این ظرفیت به دارندگان مدرک دکتری طرح سربازی تخصیص می یابد.
غلامرضا مردانی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در مرحله دوم فراخوان سراسری مرکز جذب هیئت علمی که از بهمن ماه آغاز شده است ۱۸۲ دانشگاه و موسسه آموزش عالی تا این لحظه در دو هزار و ۸۰۰ رشته محل اعلام نیاز کرده اند.

وی اظهار داشت: همچنین تا کنون در این مرحله از فراخوان جذب ۴ هزار و ۱۵۰ نفر ثبت نام کردند و ثبت نام تا ۲۰ اسفند ادامه دارد.

رئیس مرکز جذب هیئت علمی وزارت علوم گفت: برخی افراد هنوز دانشجوی دکتری هستند و در این مرحله از فراخوان ثبت نام می کنند که با توجه به اینکه پیش از این اعلام شده بود که این مرحله تنها به دارندگان دکتری اختصاص دارد، به درخواست دانشجویان دکتری ترتیب اثری داده نمی شود.

وی آمار نهایی که دانشگاهها در مرحله دوم جذب اعلام نیاز کرده اند را ۵ هزار و ۶۰۰ نفر عنوان کرد و به مهر گفت: البته بخشی از این تعداد شامل دارندگان مدرک دکتری طرح سربازی می شود.

مردانی اظهار داشت: برخی از ثبت نام کنندگان سه دانشگاهی را که برای آنها اولویت دارند را انتخاب نمی کنند و فرمها و مدارک لازم را نیز ارسال نمی کنند در حالی که هم درج اولویتها و هم ارسال مدارک مورد درخواست الزامی است.

وی اظهار داشت: پایان مهلت ثبت نام تا ۲۰ اسفند در نظر گرفته شده است و به احتمال زیاد این مهلت تمدید نمی شود.


خبرگزاری مهر


برچسب :

پاسخ