روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردثبت‌نام اینترنتی عمره در سال ۹۰

ثبت‌نام اینترنتی عمره در سال ۹۰

ثبت‌نام عمره در سال 1390

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان حج و زیارت‌ از ثبت‌نام اینترنتی «عمره مفرده» از سال آینده خبر داد.

جام جم آنلاین: علی محدث با اشاره به حجم برنامه سفرهای زیارتی گفت: ثبت‌نام عمره از سال آینده به صورت کامل اینترنتی خواهد شد.وی افزود: سالانه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر به سفرهای زیارتی اعزام می‌شوند که از این تعداد ۸۰۰ هزار نفر به سفر عمره، ۱۰۰ هزار نفر به سفر حج تمتع، یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر به سفر عتبات عالیات و ۴۰۰ هزار نفر به سوریه عزیمت می‌کنند.محدث خاطرنشان کرد: اجرای چنین عملیات گسترده‌ای به برنامه‌ریزی جامع نیاز دارد و بر همین اساس همسو با دولت الکترونیک در حال تسهیل امور زیارتی مردم هستیم.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان حج و زیارت یادآور شد: تاکنون ۳۰ درصد از برنامه‌های حج و کل برنامه‌های مربوط به عتبات عالیات مکانیزه شده است و زائران بدون احتیاج به مراجعه به دفاتر و مراکز، از طریق شبکه اینترنت نام‌نویسی می‌کنند.

لازم به یادآوری است علی‌اکبر غیرتی مدیرکل حوزه ریاست سازمان حج و زیارت پیش از این در گفت‌وگو با فارس از آغاز ثبت‌نام جدید «عمره مفرده» از نیمه اول سال آینده خبر داده بود.

مدیرکل حوزه ریاست سازمان حج و زیارت اعلام کرد: هم‌اکنون حدود ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در نوبت اعزام به عمره مفرده هستند که اعزام این تعداد تا پایان سال ۹۲ به اتمام خواهد رسید و ثبت‌نام جدید عمره مفرده از نیمه اول سال آینده آغاز و اعزام این افراد از سال ۹۲ به بعد خواهد بود.

پاتوق کده


برچسب :

۸ جواب به 'ثبت‌نام اینترنتی عمره در سال ۹۰'

 1. اردیبهشت ۸, ۱۳۹۰ در ۶:۲۰ ق.ظ
  ایمان
 2. اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۰ در ۲:۵۸ ب.ظ
  مرتضی
 3. تیر ۷, ۱۳۹۰ در ۷:۳۴ ق.ظ
  میلاد
 4. مهر ۲۲, ۱۳۹۰ در ۴:۴۳ ب.ظ
  sadaf
 5. دی ۲۴, ۱۳۹۰ در ۲:۵۷ ب.ظ
  گلی
 6. بهمن ۵, ۱۳۹۰ در ۵:۴۶ ق.ظ
  soheyla
  • بهمن ۵, ۱۳۹۰ در ۶:۲۲ ق.ظ
   admin
 7. بهمن ۱۰, ۱۳۹۰ در ۵:۰۱ ب.ظ
  مجید

پاسخ