روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردبزرگترین استادیوم فوتبال جهان

بزرگترین استادیوم جهان در کره شمالی+عکس
.
.

استادیوم فوتبال «رونگرادو می دی» به معنای استادیوم «روزی در می»، یک استادیوم باشکوه در مرکز شهر «پیونگ یانگ»، پایتخت کره شمالی است که در سال ۱۹۸۹ افتتاح شده و گنجایش ۱۵۰ هزار تماشاگر را دارد.
بزرگترین استادیوم فوتبال جهان گردشگران را به «کره شمالی» می‌کشاند.

ایسنا: روز گذشته یکی از مقامات صنعت گردشگری کشور آسیایی «کره شمالی» اعلام کرد دولت این کشور قصد دارد با معرفی بزرگترین استادیوم فوتبال جهان به جهانیان، گردشگران بیشتری را جذب «کره شمالی» کند.

به گزارش برناما، استادیوم فوتبال «رونگرادو می دی» به معنای استادیوم «روزی در می»، یک استادیوم باشکوه در مرکز شهر «پیونگ یانگ»، پایتخت کره شمالی است که در سال ۱۹۸۹ افتتاح شده و گنجایش ۱۵۰ هزار تماشاگر را دارد.

ماه می، ماهی است که کره شمالی در آن، نخستین موشک قاره‌پیمای خود را آزمایش کرد.

این در حالی است که دولت کره شمالی همچنین قصد دارد پروژه ساخت مرتفع‌ترین هتل جهان در شهر پیونگ یانگ را که در سال ۱۹۸۷ آغاز شده و در سال ۱۹۹۲ بدلیل پایان اعتبارات مالی متوقف شد را از سربگیرد.

این هتل که در نقشه‌ی آن، هزاران اتاق و هفت رستوران گردان پیش‌بینی شده‌اند، ۱۰۵ طبقه دارد و در صورت تکمیل، می‌تواند مرتفع‌ترین هتل جهان باشد.

این در حالی است که پس از حملات توپخانه‌ای کره شمالی به کره جنوبی در ماه دسامبر، گردشگران بسیاری از کشورها از جمله «چین»، برنامه سفر خود به کره شمالی را لغو کردند.

در ماه دسامبر نیز در شرایطی که بیش از یک سال از تعلیق برگزاری تورهای مشترک بازدید از مرز دو کره می‌گذشت، یکی از مقامات ارشد کره شمالی خواست تا بار دیگر مشترک ویژه‌ی بازدید از مرز دو کره که منافع مالی زیادی برای دولت کره شمالی دارد، برگزار شود.

برگزاری تورهای مشترک ویژه‌ی بازدید از مرز دو کره، پس از آن‌که در ژوئیه سال ۲۰۰۹ میلادی یک گردشگر کره جنوبی توسط سرباز کره شمالی کشته شد، به حالت تعلیق درآمد. البته مقامات کره شمالی دلیل تیراندازی سرباز این کشور را به سوی گردشگر کره جنوبی، ورود او به مکان‌های ممنوع نظامی اعلام کردند.

دولت کره شمالی در ماه می اقدام به بازگشایی چند مجتمع گردشگری در مرز این کشور با کره جنوبی کرده است. این مجتمع‌های گردشگری در منطقه‌ی کوهستانی کومگانگ در مرز دو کره ساخته شده و از مدت‌ها پیش در حالت نیمه‌تعطیل است.

منبع: تابناک

برچسب :

پاسخ