روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردکد جدید تمام شهرستان‌های استان تهران

کد جدید تمام شهرستان‌های استان تهران
.
.
http://www.poroge.com/wp-content/uploads/2009/09/telephone-posters.jpg
در همین رابطه با همکاری وزیر ارتباطات و مسئولان امر این مهم از ۲۷ اردیبهشت‌ ماه امسال محقق شده و کد تلفن‌های تمام شهرستان‌های استان تهران به “۰۲۱ ” تغییر می‌یابد.

فارس: کد تمام شهرستان‌های استان تهران از ۲۷ اردیبهشت ماه امسال به “۰۲۱ ” تغییر می‌کند.

حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم و رئیس مجمع نمایندگان استان تهران، با اشاره به دور سوم از سفرهای استانی هیئت دولت به استان تهران گفت: یکی از مصوبات سفر سوم دولت به استان این بود که کد تلفن‌های تمام شهرستان‌های استان تهران تغییر کند.

وی در این باره افزود: براساس مصوبه دولت، قرار شده بود که کد تلفن‌های شهرستان‌های استان تهران به ۰۲۱ تغییر یافته و با کد شهر تهران همسان شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان تهران تصریح کرد: در همین رابطه با همکاری وزیر ارتباطات و مسئولان امر این مهم از ۲۷ اردیبهشت‌ ماه امسال محقق شده و کد تلفن‌های تمام شهرستان‌های استان تهران به “۰۲۱ ” تغییر می‌یابد.

براساس این گزارش مرتضی تمدن استاندار تهران اخیراً در گفت‌وگویی در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است کد تلفن تمام شهرستان‌های استان تهران “۰۲۱ ” شود، گفته بود که این کار در حال انجام است اما با توجه به اینکه مخابرات به بخش خصوصی واگذار شده و برداشتن کد شهرستان‌ها هزینه‌هایی برای شرکت مخابرات به دنبال دارد از این رو دولت با پرداخت هزینه‌ها، این کار را انجام خواهد داد.

منبع: تازه های روز


برچسب :

پاسخ