روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردزمان اعلام نتایج آزمون استعدادهای درخشان سال ۹۰

زمان اعلام نتایج آزمون استعدادهای درخشان سال ۹۰

.

.

http://img.irna.ir/1389/13891220/30291798/T30291798-1068637.jpg

رییس سازمان ملی استعدادهای درخشان گفت : نتایج مرحله نخست آزمون ورودی به مدارس راهنمایی این سازمان ” سمپاد ” ۳۱ فروردین اعلام می شود.

محمد علی غفاری در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود: نتایج این آزمون از طریق ادارات کل آموزش و پرورش استان ها اعلام می شود و تا دو برابر ظرفیت ورودی مدارس هر استان به مرحله دوم و نهایی آزمون ورودی این مدارس راه می یابند.

مرحله نخست آزمون ورودی به مدارس راهنمایی سمپاد ۲۰ اسفند گذشته با رقابت ۱۷۰ هزار داوطلب همزمان در کشور برگزار شد.

غفاری گفت:آزمون نهایی ورود به این مدارس ، جمعه ۲۳ اردیبهشت همزمان در کشور برگزار می شود و بیش از ده هزار داوطلب برای ورود به مدارس سمپاد در سال تحصیلی ۹۱-۹۰ پذیرفته می شوند.

وی افزود : آزمون نهایی از نظر مواد درسی آن ، تفاوتی با مرحله نخست ندارد اما در این مرحله برای پاسخ های نادرست ، نمره منفی در نظر گرفته می شود.

۲۸۰ مدرسه سمپاد در تهران و مناطق مختلف کشور در مقاطع سه گانه تحصیلی دایر است

اعلام نتایج آزمون استعدادهای درخشان

کارنامه داوطلبانی که در این مرحله پذیرفته نشده‌اند نیز از روز سه‌شنبه مورخ ۲۲ اردیبهشت روی سایت این سازمان قابل مشاهده است.

فارس: نتایج آزمون مرحله اول ورود به مدارس راهنمایی استعدادهای درخشان اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، نتایج آزمون مرحله اول ورود به مدارس راهنمایی استعدادهای درخشان که در تاریخ ۲۸ فروردین سال جاری برگزار شد، هم اکنون در سایت اینترنتی سازمان سنجش به آدرس www.nodet.net قابل مشاهده است.

بنابراین گزارش، کارنامه داوطلبانی که در این مرحله پذیرفته نشده‌اند نیز از روز سه‌شنبه مورخ ۲۲ اردیبهشت روی سایت این سازمان قابل مشاهده است.

این گزارش می‌افزاید: داوطلبان پذیرفته شده در مرحله اول آزمون، از روز شنبه ۲۶ اردیبهشت به مدارس تعیین شده بر روی سایت، جهت دریافت کارت ورود به جلسه مرحله دوم آزمون مراجعه کنند.


برچسب :

پاسخ