روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردجزئیات صدور آرم‌های طرح ترافیک روزانه و هفتگی

جزئیات صدور آرم‌های طرح ترافیک روزانه و هفتگی
با توجه به اینکه تعدادی از شهروندان هنوز موفق به تحویل مدارک آرم طرح ترافیک خود نشده‌اند و بنا به تقاضای ارگان‌ها و نهادهای دولتی که هنوز ۳۰ درصد مدارک خود را ارائه نکرده‌اند، مهلت تحویل مدارک آرم طرح ترافیک سال ۹۰ تا روز چهارشنبه ۳۱ فروردین ماه سال جاری تمدید شده است.

ایسنا: معاون اجرایی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از تمدید مهلت تحویل مدارک آرم طرح ترافیک ۹۰ به دفاتر خدمات الکترونیک شهر خبر داد و گفت: از اول اردیبهشت ماه اعتبار آرم‌های سال ۸۹ به اتمام می‌رسد و تنها آرم‌های سال ۹۰ معتبر خواهد بود.

مهندس وحید نوروزی روز جمعه بااشاره به اینکه مهلت تحویل مدارک به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ۲۵ فروردین ماه سال جاری به اتمام رسید افزود: با توجه به اینکه تعدادی از شهروندان هنوز موفق به تحویل مدارک آرم طرح ترافیک خود نشده‌اند و بنا به تقاضای ارگان‌ها و نهادهای دولتی که هنوز ۳۰ درصد مدارک خود را ارائه نکرده‌اند، مهلت تحویل مدارک آرم طرح ترافیک سال ۹۰ تا روز چهارشنبه ۳۱ فروردین ماه سال جاری تمدید شده است.

وی به تمامی نهادها و ارگان‌های دولتی توصیه کرد: تا ظرف سه روز اول هفته جاری نسبت به تکمیل اطلاعات خود در سامانه شهرداری تهران اقدام کرده و از نیمه دوم هفته آرم‌های خود را دریافت کنند.

معاون سازمان ترافیک با اشاره به اینکه تا کنون ۲۰ هزار آرم طرح ترافیک اشخاص حقیقی و ۲۸ هزار آرم طرح ترافیک سهمیه‌بگیران چاپ شده است افزود: اشخاص حقیقی الزاما باید وجه آرم خود رااز طریق اینترنت و بانک شهر پرداخت کرده و به هیچ عنوان فیش بانکی برای این افراد پذیرفته نمی‌شود.

وی با اشاره به اینکه امسال خوشبختانه با همکاری خوب مردم و دستگاه‌های دولتی عوارض خودروها به صورت کامل دریافت شد به ایسنا گفت:‌ برخی نهادها که تا کنون عوارض نداده بودند نیز امسال مجبور شدند هم عوارض سال ۹۰ را پرداخت کنند و هم جریمه‌های معوق خود را.

نوروزی از اتحادیه‌های حمل و نقل عمومی بار و مسافر در تهران نیز خواست، در نیمه اول هفته جاری اطلاعات خود را وارد سیستم کرده تا چاپ آرم آنها نیز آغاز شود.

وی از انجام مکاتبه با وزارت کشور در خصوص آرم طرح ترافیک آموزشگاه‌های رانندگی و خودروهای خدماتی خبر داد و گفت: تمامی این خودروها به همراه خودروهای یخچال دار و آمبولانس‌های خصوصی برای ورود به محدوده ترافیک امسال باید آرم داشته باشند چرا که در غیر این صورت این خودروها جریمه خواهند شد.

معاون سازمان ترافیک در خصوص صدور آرم‌های طرح ترافیک روزانه و هفتگی نیز به ایسنا گفت: صدور این آرم‌ها در سال ۹۰ آغاز شده است و توصیه می‌کنیم شهروندانی که نیاز مداوم به تردد در محدوده طرح ترافیک ندارند از این آرم‌ها استفاده کنند.

وی گفت: برابر مصوبه شورای شهر تهران نرخ آرم‌های طرح ترافیک روزانه یکصد هزار ریال و هفتگی ششصد هزار ریال است.

منبع: پرشین لود


برچسب :

پاسخ