روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردثبت‌نام خبرنگاران در سامانه سمان

فراخوان ثبت‌نام خبرنگاران در پایگاه خبری وزارت ارشاد

مقتضیان برای ثبت‌نام در سامانه اینترنتی سمان می‌توانند ای‌میل معتبری به ۳۰۰۰۷۸۶ پیامک نموده و در صورت بروز هرگونه مشکل و خطا در امر ثبت‌نام عدد ۱۱۰ را به همین شماره ارسال نمایند.

آفتاب: امکان ثبت‌نام خبرنگاران پایگاه‌های خبری در سامانه مستند‌سازی آثار خبرنگاران نشریات و خبرگزاری‌های کشور از امروز به مدت ۱۵ روز فراهم شد.

به گزارش ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی و خبرگزاری‌های غیردولتی، خبرنگاران کلیه پایگاه‌های خبری ثبت شده در پایگاه الکترونیک samandehi.ir از امروز به مدت ۱۵ روز فرصت دارند اطلاعات خود را برای تشکیل پرونده مربوط به استفاده از تسهیلات خبرنگاران، در سیستم جامع مستند‌سازی سوابق و آثار خبرنگاران کشور (سمان) ثبت نمایند.

بنابراین گزارش مقتضیان برای ثبت‌نام در سامانه اینترنتی سمان می‌توانند ای‌میل معتبری به ۳۰۰۰۷۸۶ پیامک نموده و در صورت بروز هرگونه مشکل و خطا در امر ثبت‌نام عدد ۱۱۰ را به همین شماره ارسال نمایند.

این گزارش می‌افزاید خبرنگارانی که پایگاه خبری متبوع ایشان در سامانه اینترنتی مذکور تعریف نشده است می‌توانند از طریق ارسال ای‌میل به نشانی info@saman-gov.ir درخواست خود را اعلام نمایند.

منبع: عصر ایران


برچسب :

پاسخ