فروش ویژه شارژر همراه پاور بانکشارژر همراه پاور بانک. بدون نیاز به برق، موبایل یا تبلت خود را شارژ کنید! هر جایی که شارژ موبایل شما تمام شد فقط کافیست پاور بانک را به دستگاه خود متصل کنید تا مانند برق عمل کرده و موبایلتان را شارژ نماید ...

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 49000 تومان

.

. فروش ویژه لیوان هم زن شگفت انگیزلذت یک نوشیدنی داغ و یا سرد، با لیوان هم زن شگفت انگیز! دارای یک موتور قدرتمند برای هم زدن نوشیدنی درون لیوان. جديدترين و آخرين تكنولوژي در ساخت ليوان كه باعث تعجب و شگفتي هر شخصي مي شود ...

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 28000 تومان

.

. فروش ویژه کارواش خانگی همه کاره جت مینیبا کارواش همه کاره خانگی می توانید در مصرف آب صرفه جویی کنید و از نظافت منزل و یا اتومبیل خود لذت ببرید. وسیله ای فوق العاده که شما را حیرت زده خواهد کرد. وسیله ای که هرگز از خرید آن پشیمان نمیشوید ...

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 42000 تومان

.

. فروش ویژه ست سارافون و گردنبند بهارست سارافون و گردنبند بهار، طراحی متفاوت سال. همراه با یک گردنبند جهت ست کردن. هدیه ای مناسب برای خانم های شیک پوش و مشکل پسند، ارائه شده در دو رنگ متفاوت ...

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 39000 تومان

ثبت نام آزمون معلمان حق التدریسی در سال ۹۰

ثبت نام آزمون معلمان حق التدریسی از ۱۰ اردیبهشت

معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی برای ثبت نام در آزمون آموزش و پرورش از ۱۰ تا ۲۰ اردیبهشت امسال فرصت دارند.
به گزارش فارس، وزارت آموزش و پرورش در اجرای قانون تعیین تکلیف معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی مصوب ۷ دی ۱۳۸۹ مجلس شورای اسلامی و به منظور تعیین تکلیف افراد مشمول ماده مذکور با رعایت تمام قوانین و مقررات مربوط و شرایط مندرج در شیوه نامه تدوین شده، آزمون برگزار می کند.
در شیوه نامه این آزمون علاوه بر شرایط عمومی و اختصاصی شرکت کنندگان در آزمون به مواردی مانند شرایط و زمان ثبت نام، مدارک لازم برای ثبت نام، نحوه احتساب نمره و اولویت بندی، مواد آزمون، زمان و نحوه توزیع کارت ورود به آزمون و یکسری تذکرات مهم اشاره شده است.
شرکت کنندگان علاوه بر دارا بودن شرایط اختصاصی باید هنگام ثبت نام دارای تمام شرایط مطرح شده در قوانین و مقررات مربوط از جمله قانون مدیریت خدمات کشوری و قانون گزینش باشند که اهم آنها شامل اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، داشتن تابعیت ایران، داشتن حداقل سن۲۰ سال تمام و حداکثر ۴۰ سال تمام، انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان، عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر، نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر، داشتن مدرک تحصیلی معتبر دانشگاهی یا مدارک همتراز معتبر (مورد تایید مراجع قانونی صادرکننده) و داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که به کارگیری می شوند، است.

شرایط شرکت در آزمون حق التدریسی ها
به گزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، درباره شرایط اختصاصی شرکت در این آزمون آمده است: افرادی که از یکم فروردین ۱۳۷۹ به بعد به صورت حق التدریس یا در سال های اخیر از طریق شرکت های خدماتی حداقل ۱۲ ساعت تدریس در هفته و یکسال تحصیلی با وزارت آموزش و پرورش همکاری آموزشی و پرورشی داشته اند یا در نهضت سوادآموزی به صورت آموزشیار حداقل در یک دوره خدمت کرده اند و خدمت و همکاری آنها مستمر نبوده است، می توانند در این آزمون شرکت کنند.
احراز همکاری آموزشی و پرورشی این افراد بر عهده آموزش و پرورش و آموزشیاران نهضت سوادآموزی با گواهی نهضت سوادآموزی خواهد بود ضمن این که نیروهای حق التدریس باید مطابق با ابلاغ آموزش و پرورش مشغول به کار شده و از آموزش و پرورش حق التدریس دریافت کرده باشند؛ نیروهای شرکتی نیز مطابق لیست های موجود در آموزش و پرورش از جمله آموزش و گزینش و ذیحسابی ها شناسایی می شوند.
تمام آموزشیاران نهضت سوادآموزی که مشمول استخدام قانون تعیین تکلیف مصوب ۱۵ مهر ۱۳۸۸ مجلس شورای اسلامی و الحاقیه های پس از آن نمی باشند، می توانند در این آزمون شرکت کنند.در ادامه شرایط تخصصی در این شیوه نامه اشاره شده است: کسب حد نصاب لازم ۶۰ درصد نمره در این آزمون ضروری است و افراد مشمول این ماده چنانچه در آزمون شرکت نکنند یا در صورت شرکت حدنصاب تعیین شده را کسب نکنند به خدمت آموزشی یا همکاری آموزشی آنها خاتمه داده می شود.
نداشتن مانع قانونی استخدام در دستگاه های دولتی و همچنین نداشتن منع به کارگیری در آموزش و پرورش به موجب آرای مراجع قانونی، سپردن تعهد رسمی مبنی بر این که در صورت به کارگیری (حق التدریس یا استخدام) حداقل به مدت ۱۰ سال در مجتمع های روستایی و مناطق روستایی که آموزش و پرورش نیاز داشته و اعلام می کند خدمت کنند و در صورت استنکاف مکلف بوده به ازای هر سال عدم ایفای تعهد مبلغی را مطابق مفاد سند تعهد که توسط آموزش و پرورش تنظیم می شود به آموزش و پرورش پرداخت کنند، از دیگر شرایط تخصصی است.

آزمونی برای رشته های خاص آموزشی
این شیوه نامه می افزاید: این آزمون صرفا برای رشته های آموزش ابتدایی، آموزش استثنایی و مراقب بهداشت مدارس برای مقطع ابتدایی برگزار می شود و افرادی که بر اساس اولویت ها به کارگیری می شوند فقط باید در همان رشته و مقطعی که آزمون داده اند، خدمت کنند؛ افراد شرکت کننده در آزمون باید با توجه به سوابق تجربی، رشته تحصیلی و علاقه مندی خود صرفا در یکی از رشته های فوق الذکر ثبت نام کنند.
در این شیوه نامه تاکید شده است: چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون و جذب (حتی پس از قبولی نهایی و تعیین اولویت به کارگیری) محرز شود داوطلب اطلاعات و مدارک خلاف واقع داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی این آزمون بوده محروم و قبولی وی کان لم یکن تلقی خواهد شد. صحت مدارک تحصیلی پذیرفته شدگان در این آزمون توسط آموزش و پرورش از مراجع ذی ربط استعلام و در صورت عدم تایید، قبولی آنها کان لم یکن می شود؛ افراد واجد شرایط در صورتی که در استان های مختلف سابقه خدمت آموزشی دارند، صرفا در محل سکونت استان فعلی خود مجاز به شرکت در آزمون هستند.همچنین افراد واجد شرایط می توانند از ۱۰ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ با مراجعه به آموزش و پرورش محل خدمت پس از تکمیل فرم مشخصات در صورت تایید آموزش و پرورش نسبت به واریز مبلغ ۵۰ هزار ریال به حساب ۳۱-۱۲۴۵ درآمدهای اختصاصی نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ( قابل پرداخت در تمام شعب بانک ملی) به عنوان حق شرکت در آزمون اقدام و با مراجعه حضوری به کارگزینی (امور اداری) استان نسبت به شرکت در آزمون اقدام کنند.
توزیع کارت ورود به آزمون از روز ۳۰ خرداد تا اول تیر۱۳۹۰ از طریق اداره کل آموزش و پرورش استان مربوط خواهد بود و نام و نشانی محل برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه درج خواهد شد؛ زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخ سوم تیر ۱۳۹۰ است که ساعت برگزاری و سایر اطلاعات مورد نیاز توسط آموزش و پرورش استان به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

منبع: روزنامه جام جم


برچسب :

پاسخ