روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردعکس های فوران آتشفشان اکوادور

تصاویر: فوران آتشفشان اکوادور با پرتاب سنگ

مقامات محلی اعلام کردند شرق آتشفشان به ویژه «بانوس» منطقه‌ای توریستی در فاصله ۴٫۸ کیلومتری آتشفشان در زیر لایه‌هایی ضخیم از خاکسترهای آتشفشانی فرو رفته‌اند.
آتشفشان «تانگوراهوآ» در اکوادور طی انفجاری شدید و ترسناک فوران کرده و تکه سنگهایی به بزرگی یک کامیون را به فواصلی بیش از ۱٫۶ کیلومتر پرتاب کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، فوران این آتشفشان باعث شد بیش از ۳۰۰ نفر از ساکنان منطقه کوهستانی از خانه‌های خود فرار کرده و جان خود را نجات دهند.

با فرو رفتن چندین شهر اطراف این آتشفشان پنج هزار متری در زیر خاکسترهای آتشفشانی مدارس این منطقه کم جمعیت برای سومین روز متوالی تعطیل شدند. صدای فوران انفجاری این آتشفان بزرگ که یکی از کوه‌های رشته کوه آندس در ۱۳۵ کیلومتری جنوب شرق پایتخت اکوادور است از کیلومترها دورتر شنیده می‌شد.

یک موسسه ژئوفیزیک محلی که فوران آتشفشان را از رصدخانه‌ای در نزدیکی محل فوران تحت نظر داشت اعلام کرد تکه سنگهای غول پیکر و درخشان تا فاصله ۱٫۹ کیلومتری از سطح دهانه آتشفشان به زمین می‌خوردند. کوچکترین این سنگها به اندازه یک خودرو سواری و بزرگترین آنها به اندازه یک کامیون بودند که در نتیجه برخورد آنها با سطح زمین حفره‌هایی به وسعت ۱۰ متر به وجود آمده است.

مقامات محلی اعلام کردند شرق آتشفشان به ویژه «بانوس» منطقه‌ای توریستی در فاصله ۴٫۸ کیلومتری آتشفشان در زیر لایه‌هایی ضخیم از خاکسترهای آتشفشانی فرو رفته‌اند.

بر اساس گزارش دیلی میل، این آتشفشان از سال ۱۹۹۹ فعال بوده است و در فوران جولای و آگوست سال ۲۰۰۶ این آتشفشان، دست کم چهار نفر کشته و هزاران نفر خانه‌های خود را ترک کردند:

منبع: تابناک

برچسب :

پاسخ