روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردجدیدترین استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۰

ملاک شرکت در آزمون آموزش و پرورش داشتن ابلاغ و شرط دریافت حقوق از آموزش و پرورش اعلام شد.

عبدالامیر عرفی رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش با اشاره به برگزاری آزمون «تعیین اولویت جذب و بکارگیری در آموزش و پرورش» همزمان با سوم تیرماه سال جاری، گفت: ملاک شرکت در این آزمون، «داشتن ابلاغ و دریافت حقوق از آموزش و پرورش» است.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وی با اشاره به مصوبه مجلس در خصوص تعیین تکلیف و بکارگیری گروهی از معلمان حق التدریس و نیروهای شرکتی که در سال های اخیر در آموزش و پرورش تدریس داشته اند، گفت: ۳ گروه می توانند در آزمون سوم تیرماه سال جاری شرکت کنند.

وی در توضیح ویژگی های ۳ گروه یاد شده، گفت: معلمان حق التدریس که از سال ۷۹ به بعد، حداقل به مدت یک سال فعالیت آموزشی «غیرمستمر» در آموزش و پرورش داشته اند؛ نیروهای شرکتی که در قالب شرکت های آموزشی به تدریس در آموزش و پرورش اشتغال داشته اند و نیز آموزشیاران نهضت سوادآموزی که در حال حاضر با آموزش و پرورش ارتباط دارند، سه گروهی هستند که می توانند در آزمون مذکور شرکت کنند.

عرفی با بیان اینکه نیروهای نهضت سوادآموزی در صورت شرکت در این آزمون تعیین اولویت می شوند و در غیر این صورت در قالب «حق التدریس» به کار خود ادامه خواهند داد، یادآور شد: ملاک شرکت در این آزمون، «داشتن ابلاغ و دریافت حقوق از آموزش و پرورش» است بنابراین افرادی که از طریق مدارس یا انجمن های اولیا و مربیان به کار گرفته شده اند، حق شرکت در این آزمون را ندارند.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش، مدارس غیرانتفاعی را نیز از مصادیق «بخش خصوصی» خواند و اعلام کرد: نیروهای این مدارس نمی توانند در این آزمون شرکت کنند.

منبع : بانکی دات آی آر

بازنشر : مجموعه  دات کام


برچسب :

پاسخ