فروش ویژه شارژر همراه پاور بانکشارژر همراه پاور بانک. بدون نیاز به برق، موبایل یا تبلت خود را شارژ کنید! هر جایی که شارژ موبایل شما تمام شد فقط کافیست پاور بانک را به دستگاه خود متصل کنید تا مانند برق عمل کرده و موبایلتان را شارژ نماید ...

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 49000 تومان

.

. فروش ویژه لیوان هم زن شگفت انگیزلذت یک نوشیدنی داغ و یا سرد، با لیوان هم زن شگفت انگیز! دارای یک موتور قدرتمند برای هم زدن نوشیدنی درون لیوان. جديدترين و آخرين تكنولوژي در ساخت ليوان كه باعث تعجب و شگفتي هر شخصي مي شود ...

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 28000 تومان

.

. فروش ویژه کارواش خانگی همه کاره جت مینیبا کارواش همه کاره خانگی می توانید در مصرف آب صرفه جویی کنید و از نظافت منزل و یا اتومبیل خود لذت ببرید. وسیله ای فوق العاده که شما را حیرت زده خواهد کرد. وسیله ای که هرگز از خرید آن پشیمان نمیشوید ...

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 42000 تومان

.

. فروش ویژه ست سارافون و گردنبند بهارست سارافون و گردنبند بهار، طراحی متفاوت سال. همراه با یک گردنبند جهت ست کردن. هدیه ای مناسب برای خانم های شیک پوش و مشکل پسند، ارائه شده در دو رنگ متفاوت ...

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 39000 تومان

جدول شهریه تمام رشته ها و دانشگاهها در سال ۹۰

شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو در رشته های مختلف تحصیلی که ملزم به پرداخت شهریه هستند، با انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۰ اعلام شد که در این دفترچه بالاترین میزان شهریه به دوره های بین المللی اختصاص دارد.

به گزارش مهر، بر اساس شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو در رشته های مختلف تحصیلی دوره های نوبت دوم (شبانه) دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی داوطلبان کنکور ارشد که در این دوره ها پذیرفته می شوند ملزم به پرداخت شهریه هستند.

دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی مجری دوره های نوبت دوم (شبانه)، از ارائه خوابگاه، سرویس ایاب و ذهاب و مسائل رفاهی معذور بوده و به داوطلبان توصیه می شود انتخاب خود را به صورت بومی و کد رشته های شهر محل سکونت خود را انتخاب کنند.

دانشجویان دوره های نوبت دوم «شبانه» تابع مقررات آموزشی دانشجویان دوره روزانه خواهند بود، مگر در مواردی که در آیین نامه طرح ایجاد دوره های «شبانه» نوبت دوم مستثنی شده است. انتقال دانشجویان دوره های نوبت دوم شبانه به دوره روزانه ممنوع است.

مدرک فارغ التحصیلی دانشجویان دوره های نوبت دوم شبانه بر اساس مصوبات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بدون ذکر کلمه نوبت دوم شبانه اعطاء می شود.

میزان شهریه های ثابت و متغیر تحصیل در دوره های نوبت دوم شبانه دانشگاه های مجری که به تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده، در دفترچه به طور کامل درج شده است و پذیرفته شدگان این دوره ها ملزم به رعایت تعهدات مالی در قبال دانشگاه مربوطه خواهند بود.

جدول شهریه دوره های نوبت دوم دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی

موضوع گروه آموزشی شهریه ثابت هر نیمسال به ریال شهریه متغیر هر واحد نظری به ریال شهریه متغیر هر واحد عملی به ریال شهریه هر واحد پایان نامه به ریال
کمترین شهریه علوم انسانی ۲٫۲۵۰٫۰۰۰ ۴۵۰٫۰۰۰ ۵۵۰٫۰۰۰ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰
بیشترین شهریه علوم انسانی ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ ۷۰۰٫۰۰۰ ۸۷۵٫۰۰۰ ۱٫۷۵۰٫۰۰۰
کمترین شهریه فنی و مهندسی ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ ۶۰۰٫۰۰۰ ۷۵۰٫۰۰۰ ۱٫۵۰۰٫۰۰۰
بیشترین شهریه فنی و مهندسی ۴٫۵۰۰٫۰۰۰ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ۱٫۲۵۰٫۰۰۰ ۲٫۰۰۰٫۰۰۰
کمترین شهریه علوم پایه ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ ۵۰۰٫۰۰۰ ۶۲۵٫۰۰۰ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰
بیشترین شهریه علوم پایه ۳٫۵۰۰٫۰۰۰ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ۱٫۲۵۰٫۰۰۰ ۲٫۰۰۰٫۰۰۰
میزان شهریه هنر ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ ۸۰۰٫۰۰۰ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ۱٫۵۰۰٫۰۰۰
کمترین شهریه کشاورزی ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ ۶۰۰٫۰۰۰ ۷۵۰٫۰۰۰ ۱٫۷۵۰٫۰۰۰
بیشترین شهریه کشاورزی ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ ۷۵۰٫۰۰۰ ۸۷۵٫۰۰۰ ۱٫۵۰۰٫۰۰۰

دانشگاه های اراک، ارومیه، اصفهان، الزهرا(س)، ایلام، بوعلی سینا، بیرجند، تبریز، تربیت مدرس، تربیت معلم تهران، تربیت معلم آذربایجان، تربیت معلم سبزوار، تهران، خلیج فارس، بوشهر رازی، کرمانشاه، زابل، سمنان، سیستان و بلوچستان، شاهد، شهرکرد، شهید باهنر کرمان، شهید بهشتی، شهید چمران اهواز، شیراز، صنعتی اصفهان، صنعتی امیرکبیر، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، صنعتی شاهرود، صنعتی شریف، صنعتی مالک اشتر، علامه طباطبایی، علم و صنعت ایران، علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، علوم و فنون دریایی خرمشهر، فردوسی مشهد، قم، کشاورزی و منابع طبیعی رامین، ملاثانی اهواز، گیلان، لرستان، مازندران، محقق اردبیلی، ولیعصر (عج) رفسنجان، هرمزگان، هنر اصفهان ، هنر تهران، یاسوج، یزد، پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی، پژوهشگاه مواد و انرژی فنی و مهندسی از جمله دانشگاههای دارای دوره شبانه هستند.

حداقل شهریه ثابت ۲٫۲۵۰٫۰۰۰ ریال و حداکثر شهریه ثابت ۴٫۷۵۰٫۰۰۰ ریال است.

دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی مجری دوره های نیمه حضوری نیز در دوره کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرند اما دانشگاه ها در این دوره به هیچ وجه امکان تأمین خوابگاه، وام تحصیلی و سایر امور رفاهی به دانشجویان را نخواهند داشت و دانشجو ملزم به پرداخت شهریه است.

شهریه دوره های نیمه حضوری برای کلیه رشته های تحصیلی دوره های نیمه حضوری دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم برای ورودیهای سال ۹۰ شامل دو قسمت شهریه ثابت و متغیر بوده و میزان شهریه ثابت و متغیر برای هر نیمسال تحصیلی به میزان ۶۰ درصد شهریه های دوره نوبت دوم (شبانه) همان دانشگاه خواهد بود.

در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد، شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو در رشته های مختلف تحصیلی دانشگاه پیام نور نیز اعلام شده است که بر اساس آن شهریه های ثابت و متغیر با تصویب هیئت امنا افزایش می یابد. در حال حاضر نرخ افزایش سالانه حدود ۱۵ درصد تعیین شده است.

شهریه ثابت دانشجو در ترم تابستانی ۵۰ درصد شهریه ثابت مربوط است و و بقیه موارد به قوت خود باقی می ماند. شهریه متغیر درس خودخوان ۵۰ درصد شهریه های متغیر مربوط خواهد بود. در صورت موافقت دولت با تأمین اعتبار مورد نیاز ناشی از کاهش شهریه ها جدول تکمیلی اعلام می شود.

بر اساس اعلام دانشگاه پیام نورT شهریه ثابت این دانشگاه ۳٫۳۱۱٫۰۰۰ ریال و شهریه متغیر نیز به ازای هر واحد درسی منظور شده است. دروس نظری ۳۳۱٫۱۰۰ ریال دروس عملی کم هزینه و پایان نامه ۹۹۳٫۳۰۰ ریال و دروس عملی پرهزینه ۱٫۶۵۵٫۵۰۰ ریال در نظر گرفته شده است.

در بخش دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی نیز شهریه های ثابت و متغیر در ۲۵ دانشگاه و موسسه آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی اعلام شده است. شهریه ثابت در این دانشگاهها از ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال تا ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال برای رشته های مختلف متغیر است.

در این دوره از کنکور کارشناسی ارشد نیز در دوره های مجازی کد رشته های مختلف تحصیلی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی دانشجو پذیرفته می شوند. اعداد ذکر شده منحصرا مربوط به دانشگاههای است که شرایط پذیرش و میزان شهریه خود را اعلام کرده اند.

جدول شهریه رشته های مختلف تحصیلی مربوط به دوره های مجازی

نوع موسسه گروه آموزشی شهریه ثابت هر نیمسال (ریال)

شهریه متغیر
هر واحد نظری (ریال)

شهریه متغیر
هر واحد عملی (ریال)
شهریه هر واحد
پایان نامه
مؤسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی علوم انسانی ۲٫۷۵۰٫۰۰۰ ۵۰۰٫۰۰۰ ۶۲۵٫۰۰۰ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰
مؤسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی علوم پایه و فنی و مهندسی ۳٫۲۵۰٫۰۰۰ ۵۵۰٫۰۰۰ ۷۵۰٫۰۰۰ ۱٫۵۰۰٫۰۰۰
دانشگاه تربیت مدرس علوم انسانی و هنر ۷٫۰۰۰٫۰۰۰ ۹۵۰٫۰۰۰ ۵۸٫۰۰۰٫۰۰۰
دانشگاه تربیت مدرس علوم پایه، فنی و مهندسی و علوم پزشکی ۹٫۰۰۰٫۰۰۰ ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ ۷۴٫۰۰۰٫۰۰۰

پذیرش در رشته های دوره های بین الملل به روش شرایط خاص بوده و داوطلبان متقاضی این رشته محل ها به صورت چند برابر به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی برای مصاحبه معرفی خواهند شد. اسامی چند برابر ظرفیت معرفی شدگان رشته های بورسیه و شرایط خاص در سایت سازمان سنجش درج خواهد شد. داوطلبان محدودیتی در تعداد انتخاب رشته محل های دوره های بین الملل ندارند.

جدول شهریه رشته های مختلف تحصیلی مربوط به دوره های بین الملل

نوع موسسه گروه آموزشی شهریه ثابت هر نیمسال (ریال) شهریه متغیر هر واحد نظری (ریال) شهریه متغیر هر واحد
عملی (ریال) شهریه هر واحد
پایان نامه

دانشگاه تبریز
(پردیس بین المللی ارس)
علوم انسانی ۱۲٫۰۰۰٫۰۰۰ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ ۱٫۸۰۰٫۰۰۰

دانشگاه تبریز
(پردیس بین المللی ارس)
علوم پایه ۱۲٫۵۰۰٫۰۰۰ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ۱٫۲۵۰٫۰۰۰ ۱٫۸۰۰٫۰۰۰

دانشگاه تبریز
(پردیس بین المللی ارس)
فنی و مهندسی ۱۳٫۰۰۰٫۰۰۰ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ۱٫۳۰۰٫۰۰۰ ۱٫۸۰۰٫۰۰۰

دانشگاه تبریز
(پردیس بین المللی ارس)
کشاورزی ۱۳٫۵۰۰٫۰۰۰ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ۱٫۳۵۰٫۰۰۰ ۱٫۸۰۰٫۰۰۰
دانشگاه گیلان علوم انسانی ۱۱٫۳۷۵٫۰۰۰ ۱٫۹۲۵٫۰۰۰ ۲٫۴۵۰٫۰۰۰ ۶٫۱۲۵٫۰۰۰
دانشگاه گیلان فنی و مهندسی، معماری و علوم کشاورزی ۱۲٫۲۵۰٫۰۰۰ ۱٫۸۰۰٫۰۰۰ ۲٫۶۲۵٫۰۰۰ ۶٫۱۲۵٫۰۰۰

سایر دانشگاه ها از جمله دانشگاه تهران، دانشگاه سیستان و بلوچستان (پردیس بین المللی چابهار)، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، دانشگاه صنعتی شریف که دارای شعبه بین الملل هستند تا زمان چاپ دفترچه شماره ۲ آزمون کارشناسی ارشد شرایط و شهریه ها خود را اعلام نکرده اند.


برچسب :

۳ جواب به 'جدول شهریه تمام رشته ها و دانشگاهها در سال ۹۰'

  1. مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ در ۷:۲۷ ب.ظ
    مهپاره
  2. مرداد ۱۲, ۱۳۹۲ در ۱۱:۲۰ ب.ظ
    الیاس
  3. مرداد ۱۹, ۱۳۹۲ در ۸:۴۴ ب.ظ
    ساحل

پاسخ