روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردثبت نام اینترنتی دانش‌آموزان کشور

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش از ابلاغ بخشنامه اجرایی ضوابط و مقررات ثبت‌نام به استان‌های کشور خبر داد و گفت:

ثبت‌نام دانش‌آموزان در تمام مدارس فقط از طریق سامانه اینترنتی انجام می‌شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، قاسم مستقیم باتوجه به نزدیک شدن زمان ثبت‌نام دانش‌آموزان و دغدغه‌های اولیا گفت: مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها، شهرستان‌ها، مناطق و نواحی موظف به اجرای ضوابط و مقررات ثبت‌نام هستند.

وی افزود: ستاد نظارت بر ثبتنام دانش‌آموزان در سطوح استان، شهرستان، منطقه و ناحیه تشکیل می‌شود و با بررسی مشکلات عمومی و مشترک در این بخش به ارائه راهکار به ویژه در شهرهای بزرگ می‌پردازد.

مستقیم اظهار داشت: بر اساس این بخشنامه، وضعیت واحدهای آموزشی از نظر جنس، نوع مدرسه، دوره تحصیلی و یک یا دونوبته بودن، قبل از شروع ثبت نام مشخص و ساماندهی می‌شود.

مدیر کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش اعلام کرد: ثبت‌نام تمام دانش‌آموزان به استثنای پایه اول ابتدایی از اول تیر ماه آغاز می‌شود و مدیران مدارس موظفند بخشی از ظرفیت مدرسه را به ثبت‌نام دانش‌آموزان در شهریور ماه اختصاص دهند و از تکمیل کردن ظرفیت کامل ثبت‌نام قبل از موعد پرهیز کنند.

وی گفت: یکی از موارد این بخش نامه، ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس غیر دولتی، شاهد، ایثارگران، نمونه دولتی، استعدادهای درخشان و مدارس استثنایی است که باید طبق دستورالعمل‌های مربوط انجام شود.

مستقیم، ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس همجوار دو منطقه و ناحیه آموزشی را منوط به تشخیص ستاد ثبت نام اداره کل دانست و ادامه داد: دریافت هر گونه وجه برای کلاس‌های فوق برنامه، مجلات رشد یا امتحانات احتمالی ممنوع است.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش، رعایت احترام و شأن فرهنگیان را در مراجعه به مدارس برای ثبت‌نام فرزندشان از موارد مورد تأکید در این بخشنامه خواند.

وی بیان کرد: به منظور حسن اجرای ضوابط ثبت‌نام علاوه بر ناظران استان و مناطق، بازرسان و ناظرانی از سوی اداره کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات به صورت محسوس و نامحسوس از واحدهای آموزشی و ستادهای ثبت‌نام سراسر کشور بازدید خواهند کرد.

بنا بر گفته مستقیم، ثبت‌نام تمام دانش‌آموزان مدارس دولتی و غیر دولتی فقط از طریق سامانه اینترنتی انجام می‌شود.

بر اساس ضوابط اعلام شده در بخشنامه ” ضوابط و مقررات ثبت نام “، ثبت‌نام از دانش‌آموزان و سوادآموزان تبعه کشورهای افغانستان و عراق مقیم ایران بر اساس ماده واحده مصوبه جلسه ۶۷۸ مورخ ۳۰ آذر ماه ۸۹ شورای عالی انقلاب فرهنگی و سایر قوانین مربوط انجام می‌شود.


برچسب :

پاسخ