روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردنمایشگاه مبل تهران سال ۹۰

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل ۲۵ تا ۲۸ خرداد ماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران گشایش می‌یابد.

به گزارش ایسنا، حسن احمدیان، رییس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران، با اعلام این خبر اظهار کرد: بیستمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل با شعار “ارتقای تولید در صنعت مبلمان و دکوراسیون با رویکرد صادراتی و مدیریت واردات” و رویکرد تخصصی در فضایی متفاوت برای ارتباط با مخاطبان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه در فضایی به وسعت ۵۰ هزار متر مربع کار خود را آغاز خواهد کرد، از حضور فعال مشارکت کنندگان داخلی و خارجی در نمایشگاه امسال خبر داد.

آناهیتا میرستاری – دبیر اتحادیه، نیز در این باره گفت: در این نمایشگاه بیش از ۳۰۰ شرکت داخلی و همچنین بیش از ۳۰ شرکت خارجی از کشورهای ترکیه ، چین ، کانادا و … مشارکت خواهند داشت و در ۱۴ سالن و فضای باز اطراف آن، آخرین توانمندی خود را در معرض دید قرار داده و با یکدیگر به رقابت می پردازند.

وی خاطر نشان کرد: این نمایشگاه به همت اتحادیه تولیدکنندگان وصادرکنندگان مبلمان ایران بر گزار خواهد شد و فراهم کردن بستر ارتقای تولید، توسعه کمی و کیفی مبادلات بازرگانی در حوزه های مختلف داخلی، بین المللی و صادرات، معرفی توانمندیهای صنعت مبلمان و دکوراسیون کشور و ایجاد تعامل مناسب و موثر میان صنعت و مرتبطان در ادارات و سازمانها، اتحادیه و تشکلهای همکار، دانشگاهها و موسسات آموزشی و پژوهشی نیز از مهمترین اهداف برگزاری نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل است.


برچسب :

پاسخ