روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردزمان توزیع کارت آزمون کاردانی پیوسته ۹۰

زمان توزیع کارت کنکور کاردانی پیوسته ۹۰

javascript:;.

تابناک اجتماعی:مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور جزییات توزیع کارت ورود به جلسه، آمار داوطلبان، ظرفیت پذیرش، تاریخ و نحوه برگزاری و اعلام نتایج آزمون کاردانی پیوسته نظام جدید آموزشکده های فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سال ۱۳۹۰ را تشریح کرد.

حسین توکلی روز یکشنبه در گفتگو با ایرنا افزود: پس از اعلام زمان ثبت نام برای شرکت در آزمون ۴۱ کدرشته امتحانی دوره های کاردانی پیوسته نظام جدید آموزشکده های فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سال ۱۳۹۰، تعداد ۴۰۲ هزار و ۳۲ نفر تقاضانامه الکترونیکی ثبت نام را تکمیل کردند که از این تعداد، ۱۳۴ هزار و ۶۷۰ نفر زن و ۲۶۷ هزار و ۳۶۲ نفر مرد هستند.

وی یادآورشد: براساس ضوابط موجود، دارندگان گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه نظام جدید یکی از رشته های شاخه های فنی وحرفه ای و کاردانش و یا دانش آموزان شاغل به تحصیل در یکی از این رشته ها که حداکثر تا شهریورماه ۹۰ فارغ التحصیل می شوند و همچنین دارندگان دیپلم فنی و حرفه ای دوره چهارساله نظام قدیم می توانستند در این آزمون ثبت نام کنند.

به گفته توکلی، هر داوطلب آزمون کاردانی پیوسته نظام جدید می توانست منحصرا رشته امتحانی متناسب با دیپلم خود را انتخاب و حداکثر ۵۰ کدرشته امتحانی اعم از دوره های روزانه، شبانه و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی را در تقاضانامه الکترونیکی انتخاب رشته درج کند.

توزیع کارت ورود به جلسه داوطلبان کاردانی پیوسته از ۳ مردادماه

وی زمان توزیع کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون کاردانی پیوسته نظام جدید سال ۹۰ را از روز دوشنبه، سوم مردادماه تا روز پنج شنبه، ششم مردادماه اعلام کرد و گفت: کارت ورود به جلسه داوطلبان به همراه برگ راهنمای شرکت در آزمون از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

توکلی یادآور شد: اطلاعیه مربوط به جزییات شرکت در آزمون کاردانی پیوسته نظام جدید سال ۹۰ از فردا، ۲۷ تیرماه بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قرار داده می شود و در نشریه پیک سنجش روزهای دوشنبه، ۲۷ تیر و سوم مردادماه نیز انتشار خواهد یافت.

آزمون کاردانی پیوسته نظام جدید سال ۹۰ روز هفتم مردادماه برگزار می شود

مشاور عالی سازمان سنجش با بیان اینکه آزمون داوطلبان ۲۱ کدرشته امتحانی از مجموع ۴۱ کدرشته امتحانی آزمون کاردانی پیوسته در نوبت صبح روز جمعه، هفتم مردادماه برگزار می شود گفت که ۲۰۸ هزار و ۶۷۴ نفر داوطلب شامل ۲۴ هزار و ۶۳ نفر زن و ۱۸۴ هزار و ۶۱۱ نفر مرد در آزمون این رشته ها شرکت می کنند.

وی شمار شرکت کنندگان در آزمون ۲۰ رشته کاردانی نوبت بعدازظهر را ۱۹۳ هزار و ۳۵۸ نفر ذکر کرد و توضیح داد: ۱۱۰ هزار و ۶۰۷ نفر از داوطلبان این رشته ها را زنان و ۸۲ هزار و ۷۵۱ نفر را مردان تشکیل می دهند.

توکلی افزود: آزمون داوطلبان هر یک از کدرشته های امتحانی کاردانی پیوسته نظام جدید شامل درس های عمومی ، پایه و اختصاصی خواهد بود که سوالات عمومی و پایه به منظور تشخیص میزان آمادگی داوطلبان در زمینه درس های عمومی و پایه و از متن کتاب های دوره سه ساله متوسطه شاخه های فنی و حرفه ای نظام جدید، طراحی شده است.

وی یادآورشد: آزمون درس های اختصاصی نیز به منظور تشخیص میزان آشنایی داوطلبان با پایه های اساسی و اصولی رشته های موردنظر و در حد اطلاعات علمی کتاب های درسی در دوره سه ساله شاخه های فنی و حرفه ای و یا کتاب ها و استانداردهای مهارتی شاخه کاردانش نظام جدید طراحی شده است.

بیش از ۱۲۵ هزار داوطلب در آزمون کاردانی پیوسته نظام جدید پذیرفته می شوند

توکلی درمورد نحوه گزینش داوطلبان آزمون کاردانی پیوسته نظام جدید سال ۹۰ توضیح داد: گزینش نهایی داوطلبان در هر یک از رشته های امتحانی ، براساس نمره کل حاصل از آزمون عمومی، پایه و اختصاصی از بین داوطلبانی که حدنصاب نمره علمی لازم را احراز کرده باشند و بر اساس اولویت کدرشته محل های انتخابی داوطلبان صورت خواهد گرفت.

مشاور عالی رییس سازمان سنجش آمار پذیرش داوطلبان آزمون کاردانی پیوسته نظام جدید سال ۱۳۹۰ را ۱۲۵ هزار و ۹۲ نفر عنوان کرد و گفت: ۳۴ هزار و ۶۵ نفر از این داوطلبان برای دوره های روزانه، ۱۵ هزار و ۲۷ نفر برای دوره های شبانه آموزشکده های فنی و حرفه ای و تعداد ۷۶ هزار نفر برای دوره های روزانه موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی پذیرفته می شوند.

وی تصریح کرد: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های متمرکز کاردانی پیوسته در دهه آخر شهریورماه ۹۰ به همراه اسامی معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت رشته های نیمه متمرکز از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

به گفته توکلی ، کارنامه نهایی آزمون ورودی دوره های کاردانی نظام جدید آموزشکده های فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سال ۱۳۹۰ نیز در هفته آخر مهرماه بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

منبع: تابناک


برچسب :

یک جواب به 'زمان توزیع کارت آزمون کاردانی پیوسته ۹۰'

  1. مرداد ۲, ۱۳۹۰ در ۵:۴۰ ب.ظ
    javad

پاسخ