روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردسایت آموزش و پرورش www.medu.ir

سایت آموزش و پرورش www.medu.ir

.
.
خبرگزاری فارس: رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت: نتایج آزمون تعیین اولویت استخدامی آموزش و پرورش فردا اول مرداد از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها اعلام می‌شود.

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، عبدالامیر عرفی اظهار داشت: در اجرای تبصره ۷ ماده ۱۷ قانون الحاق سه ماده و دو تبصره به قانون تعیین تکلیف معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی مصوب هفتم دی ماه ۱۳۸۹ مجلس شورای اسلامی و به منظور تعیین تکلیف افراد مشمول ماده مذکور با رعایت تمام قوانین و مقررات مربوط، آزمون تعیین اولویت استخدام معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی در تاریخ سوم تیرماه ۱۳۹۰ برگزار شد که نتایج این آزمون فردا شنبه از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها اعلام می‌شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، عرفی اضافه کرد: حد نصاب نمره قبولی در این آزمون کسب ۵۰ درصد امتیازات نمره کتبی عمومی و تخصصی که بر اساس سابقه کار اعم از حق التدریس، نهضت سواد آموزی یا شرکت خدمات آموزشی بوده موثر است.

وی ادامه داد: آن دسته از پذیرفته شدگان این آزمون که از بین آموزشیاران نهضت سواد آموزی هستند در اولویت استخدام قرار گرفته و در صورت عدم قبولی کماکان به صورت آموزشیار مشغول به کار خواهند بود.

این مقام مسئول در آموزش و پرورش در ادامه اظهار داشت: تمام شرکت کنندگان در آزمون در کسب امتیاز حد نصاب، در صورت نیاز وزارت آموزش و پرورش به شکل معلم حق التدریس به کار گرفته و در اولویت استخدام خواهند بود.

* نحوه اعلام نتایج آزمون تعیین اولویت استخدامی

عرفی ادامه داد: داوطلبان شرکت کننده در این آزمون از فردا اول مرداد ۱۳۹۰ با مراجعه به سایت آموزش و پرورش استان محل آزمون خود و وارد کردن شماره کد داوطلبی می‌توانند نسبت به نتیجه آزمون اطلاع یابند.

وی خاطرنشان کرد: برای مشاهده اعلام نتایج و دسترسی آسان به سایت استان‌ها می‌توان از طریق ورود به سایت وزارت آموزش و پرورش به آدرس اینترنتی www.medu.ir به لینک مربوط به استان‌ها مراجعه و از این طریق به نتایج آزمون دسترسی پیدا کرد.


برچسب :

یک جواب به 'سایت آموزش و پرورش www.medu.ir'

  1. بهمن ۱۵, ۱۳۹۰ در ۵:۳۵ ب.ظ
    امیر محمد خواجه زاده

پاسخ