روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی ندارددر فیلم سینمایی «پنگوئن های آقای پاپر»بازی کرده است؟

در فیلم سینمایی «پنگوئن های آقای پاپر»بازی کرده است؟

.

.

جیم کری، کمدی خانوادگی «پنگوئن‌های آقای پاپر» را آماده نمایش عمومی کرده است. این فیلم را مارک واترز کارگردانی کرده و کری در آن نقش مردی به نام آقای پاپر را بازی می‌کند که از طریق اینترنت، دوستی در منطقه سردسیر آلاسکا پیدا می‌کند.

این‌ دوست یک هدیه ویژه برای آقای پاپر می‌فرستد و زمانی که این هدیه به دست وی می‌رسد، او متوجه می‌شود صاحب ۶ پنگوئن شده است.

آقای پاپر برای حفظ و نگهداری این پنگوئن‌ها با مشکلات متعددی روبه‌رو می‌شود و از همسایه‌ها و مقامات محلی شهر کمک می‌خواهد. این فیلم اواسط تابستان امسال روی پرده سینماها می‌رود و از حالا پیش‌بینی موفقیت مالی خوبی برای آن می‌شود.

آخرین فیلم جیم کری روی پرده سینماها نسخه دوباره‌سازی شده «سرود کریسمس» بود که به صورت تلفیقی زنده و انیمیشن ساخته شده بود.

از این کمدین موفق دهه ۸۰ میلادی که با اکشن کمدی «ماسک» به صورت یک چهره مطرح درآمد هفته قبل «شوخی با دیک و جین» از سیمای جمهوری اسلامی پخش شد. این فیلم هم نسخه دوباره‌سازی شده یک کار موفق دهه هفتادی با بازی جین فوندا بود.

جیم کری که در دهه ۸۰ و اوایل دهه ۹۰ از جمله بازیگران پرکار سینما بود، در سال‌های اخیر فعالیت‌های بازیگری خود را کم کرده است.

او پس از سال‌ها دوری از دنیای تلویزیون، در یکی از قسمت‌های نهایی فصل جدید مجموعه پربیننده «اداره» بازی کرد و شنیده می‌شود در فصل جدید این مجموعه، یکی از بازیگران اصلی آن خواهد بود.


برچسب :

پاسخ