روغن شتر مرغ

روغن شتر مرغ Pro Life

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده

و استفاده از آن محدودیت سنی نداردثبت نام سهمیه بنزین وانت بار مرداد ۹۰

ثبت‌نام سهمیه بنزین برای وانت‌ها
.
.
وی افزود: از اول مرداد ماه ۹۰ در مرحله دوم ساماندهی وانت‌بارها مقرر شد وانت‌بار‌هایی که شناسایی شده‌اند از سهمیه سوخت حمل و نقل عمومی بهره‌مند شوند و وانت بارهایی شناسایی نشده‌اند. سهمیه سوختشان کاهش یابد.

قائم مقام ستاد حمل و نقل و مدیریت مصرف سوخت کشور از کاهش ۲۵ درصدی سهمیه سوخت آن دسته از دارندگان وانت بار‌هایی که در سامانه حمل‌ونقل درون شهری و بین‌شهری و روستایی ثبت نام نکرده‌اند خبر و هشدار داد: سهمیه سوخت وانت‌بارهایی که در خدمت حمل و نقل عمومی نباشند به خودروهای شخصی تبدیل می‌شود.

به گزارش ایسنا، عبدلله جلالی فرصت ثبت نام وانت بار‌هایی که تاکنون ثبت نام نکرده‌اند را از ۱۵ مرداد ماه ۹۰ به مدت یک هفته اعلام کرد و گفت: وانت‌بارهای درونشهری می‌توانند در این مهلت با مراجعه به سایت www.navganbar.ir و پس از آن سازمان تاکسیرانی و حمل‌ونقل همگانی و یا واحد تاکسیرانی شهرداری شهر خود برای ثبت‌نام اقدام کنند و دارندگان وانت بارهای فعال در حمل‌ونقل بین شهری و روستایی نیز باید پس از ثبت‌نام در سایت www.vanetkart.ir به ادارات کل حمل‌ونقل و پایانه‌های حمل‌ونقل و یا نمایندگی‌های حمل‌ونقل در شهر خود مراجعه کنند و از این طریق این دو دسته دارندگان وانت بار به جمع وانت‌بار‌های شناسایی شده،‌ توسط ناوگان حمل‌ونقل عمومی بپیوندند.

به گفته وی هدف از این اقدام مدیریت حمل و نقل و مدیریت سوخت در جهت اجرای هدفمندی یارانه‌هاست.

قائم مقام ستاد حمل و نقل و مدیریت مصرف سوخت کشور تعداد وانت‌بار‌های که در ابتدای طرح بر اساس کارت هوشمند سوخت توسط ستاد شناسایی شده است را یک میلیون ۸۱۰ هزار و ۵۴۰ دستگاه اعلام کرد که از ۱۷۱ هزار ۳۳۸ دستگاه وانت بین شهری و برون شهری، فقط ۷۶ هزار ۲۱۹ دستگاه وانت بار به سایت مراجعه کرده که فعال در بخش حمل و نقل بین شهری و روستایی هستند و در بخش شهری نیز از یک میلیون ۶۳۹ هزار و ۲۰۲ دستگاه فقط ۸۸۱ هزار و ۶۷۸ دستگاه طی مراحلی مختلفی از ابتدای سال ۸۹ تا ۱۶ آذر همان سال یعنی قبل از تغییر قیمت در سایت ثبت‌نام کرده‌اند.

وی افزود: از اول مرداد ماه ۹۰ در مرحله دوم ساماندهی وانت‌بارها مقرر شد وانت‌بار‌هایی که شناسایی شده‌اند از سهمیه سوخت حمل و نقل عمومی بهره‌مند شوند و وانت بارهایی شناسایی نشده‌اند. سهمیه سوختشان کاهش یابد.

به گزارش ایسنا، جلالی هدف از اجرای این طرح را جلوگیری از سوء استفاه برخی افراد از سهمیه سوخت وانت‌بارهای خارج از سیستم خدمات‌رسانی در ناوگان حمل و نقل عنوان کرد و گفت: فعلا در مرحله اول سهمیه این وانت‌بارها ۲۵ درصد کاهش یافته است؛ اما در مراحل بعدی میزان این کاهش سهمیه تا جایی می‌رسد که وانت‌بارهایی که در خدمت ناوگان حمل و نقل نیستند سهمیه سوختشان با خودروهای سواری شخصی برابر شود.

وی تحقق این امر را از اواخر دی ماه اعلام کرد و گفت:‌ قطعا این ساماندهی تا پایان سال ۹۰ به طور کامل اجرا خواهد شد.

قائم مقام ستاد حمل و نقل و مدیریت مصرف سوخت کشور افزود: هفته سوم مرداد ماه فرصتی است تا دارندگان وانت بارهای فعال در حمل و نقل عمومی خود را معرفی کرده تا مجددا از مزایای حمل و نقل عمومی بهره‌مند شوند.

جلالی ساماندهی وانت‌بارها تحت نظارت شرکت‌های حقوقی، خصوصی و یا تعاملی را از دیگر اهداف این طرح دانست و خاطرنشان کرد: اگر این امکان در سامانه هوشمند سوخت وجود داشته باشد ۲۵ درصد کسر شده سهمیه سوخت ثبت نام نشدگان به کارت‌های آن‌ها بازگردانده می‌شود و در صورت ثبت نام قطعی از ماه آینده طبق روال گذشته وانت پیکان‌ها همان ۲۰۰ لیتر و وانت‌های مشابه نیسان همان ۴۰۰ لیتر سهمیه سوخت خود را دریافت می‌کند.

منبع: تابناک


برچسب :

۱۷ جواب به 'ثبت نام سهمیه بنزین وانت بار مرداد ۹۰'

 1. مرداد ۱۴, ۱۳۹۰ در ۸:۰۱ ب.ظ
  saeed
 2. مرداد ۱۵, ۱۳۹۰ در ۵:۵۹ ب.ظ
  داوود
 3. شهریور ۳۰, ۱۳۹۰ در ۲:۵۳ ب.ظ
  reza
 4. آبان ۱۹, ۱۳۹۰ در ۵:۳۸ ق.ظ
  صابر
 5. دی ۱۲, ۱۳۹۰ در ۱۰:۰۲ ق.ظ
  مرتضی
 6. دی ۱۳, ۱۳۹۰ در ۶:۴۰ ب.ظ
  سارا
 7. دی ۱۸, ۱۳۹۰ در ۷:۴۱ ق.ظ
  اتنا
 8. دی ۱۸, ۱۳۹۰ در ۱۰:۲۷ ق.ظ
  معید
 9. دی ۱۸, ۱۳۹۰ در ۱۰:۴۴ ق.ظ
  معید
  • دی ۱۸, ۱۳۹۰ در ۱:۰۵ ب.ظ
   admin
 10. دی ۲۳, ۱۳۹۰ در ۱۰:۴۸ ب.ظ
  علی
 11. بهمن ۱۸, ۱۳۹۰ در ۸:۱۶ ق.ظ
  مرتضی
 12. اسفند ۸, ۱۳۹۰ در ۸:۳۴ ق.ظ
  isa
 13. اسفند ۱۱, ۱۳۹۰ در ۸:۳۴ ق.ظ
  وحید
 14. فروردین ۱۷, ۱۳۹۱ در ۵:۴۸ ب.ظ
  کاوان
 15. مرداد ۱۴, ۱۳۹۲ در ۸:۳۷ ق.ظ
  rooholla

پاسخ